Facebook Google+ Twitter

Nowy sklep z płytami winylowymi w Warszawie

Sklep internetowy Siódemki.com, specjalizujący się w muzyce reggae i płytach winylowych, otworzył właśnie swój pierwszy stacjonarny sklep w Warszawie. Wśród kilku tysięcy tytułów znajdziemy muzykę reggae, dancehall i dub.

Sklep internetowy Siódemki.com, specjalizujący się w muzyce reggae i płytach winylowych, otworzył właśnie swój pierwszy stacjonarny sklep w Warszawie. Wśród kilku tysięcy tytułów znajdziemy muzykę reggae, dancehall lub dub, ale także funk, ambitny hip-hop czy etno.
- Naszym celem jest promowanie każdej dobrej „czarnej” muzyki, dlatego staramy nie zamykać się w obrębie jednego gatunku - mówi Bartłomiej Muracki ze sklepu Siódemki.com.

Poza płytami winylowymi i CD w sklepie będzie można zaopatrzyć się w prasę i literaturę związaną z „czarną” muzyką, a także sprzęt i akcesoria dla deejay'ów. Każdego „czarnego krążka” będzie można przed zakupem posłuchać na dwóch stanowiskach odsłuchowych, a klienci preferujący zakupy w internecie zyskają możliwość osobistego odbioru zamówionych płyt.

Właściciele liczą, że uda im się stworzyć miejsce z wyjątkową atmosferą, do którego chętnie zaglądać będą fani muzyki reggae oraz deejay'e. Atutem jest wygodny dojazd - sklep znajduje się w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Nowowiejskiej 4.

- Do łask wracają nieduże, specjalistyczne sklepy muzyczne, w których klienci mogą – oprócz płyt – znaleźć fachową poradę, ciekawie podyskutować, a nawet napić się kawy. W Warszawie brakuje takich miejsc - dlatego zdecydowaliśmy się na otwarcie stacjonarnego salonu, oczywiście nie rezygnując ze sprzedaży w sieci - podsumowuje Bartłomiej Muracki.

Sklep internetowy Siódemki.com powstał w 2004 r. Jest największym polskim sklepem zajmującym się muzyką reggae, dancehall i dub; specjalizuje się w płytach winylowych. Przy sklepie działa również niezależne wydawnictwo płytowe propagujące kulturę reggae w Polsce.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

koza
  • koza
  • 20.05.2011 12:29

reggae?!? kto tego syfu slucha?!

Komentarz został ukrytyrozwiń

fajnie jak bde w Warszawia to wpadne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Winyle są the best! A zwłaszcza Floydzi na winylu... Aż sobie puszczę, jak wrócę dodom:))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.