Facebook Google+ Twitter

Nowy spot PiS. Kaczyński otwiera szklane drzwi. Zobacz video

Prawo i Sprawiedliwość zademonstrowało nowy spot "informacyjny". Przyświeca mu hasło "Chcemy Polski równych szans", a prezes PiS Jarosław Kaczyński występuje w nim osobiście. Zobacz filmik ze spotem.

Sonda

Czy PiS rzeczywiście prowadzi kampanię informacyjną?

W spocie, grupa "przeciętnych" Polaków tłoczy się pod zamkniętymi, szklanymi drzwiami biurowca. Do budynku wchodzą bocznym wejściem mężczyźni w garniturach. W tym momencie sam Jarosław Kaczyński otwiera drzwi do biurowca i wpuszcza do niego tłum Polaków. Wszystko to odbywa się pod hasłem "Chcemy Polski równych szans".



Czy według was nowy spot PiS, jest dobrym przykładem spotu "informacyjnego"?

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (34):

Sortuj komentarze:

puchacz
  • puchacz
  • 30.07.2011 17:21

napewno dowódca sił powietrznych ponosi odpowiedzialność za katastrofa bo kto odpowie za burdel w pułku lotniczym i po wypadku casy kogo ukarano jakiegoś pionka ! no i wiele innych osób ... ho ho

Komentarz został ukrytyrozwiń
gosc gosc
  • gosc gosc
  • 22.07.2011 06:47

Takie zdjecie znalazlem na Internecie. Ten pan w widoczny sposob na chama chce sie dostac do srodka. Chcialbym mu jakos pomoc i dlatego sprobuje mu cos doradzic:

1. zazwyczaj, jak takie drzwi sa zamkniete to nalezy poszukac guziczka, ktory powinien znajdowac sie w poblizu - zazwyczaj takie guziczki sa kolorowe, aby je latwo bylo dostrzec.
Nacisniecie guziczka ma magiczny efekt typu "sezamie, otworz sie"
2. jesli drzwi sa uszkodzone i dlatego sie nie otwieraja - otwieranie ich na sile powoduje jedynie dalsze uszkodzenie. Mozna nawet zostac posadzonym o wandalizm i obciazonym pelnymi kosztami reperacji. Na pewno nie powinno sie forsowac takich drzwi sila.
3. jesli drzwi sa zamkniete specjalnie, to znaczy ze sa zamkniete. Nalezy sprawdzic godziny urzedowania oraz czy przypadkiem nie nalezy sie wpierw umowic, aby byc przyjetym.

Ludzie w dawnych czasach czasami psuli umyslnie, aby wyladowac swoja agresje i frustracje. jesli to jest przyczyna zachowania tego pana, to nalezy uregulowac wlasne zycie seksualne, rodzinne, znalezc jakis pozyteczny cel w zyciu oraz pracowac nad soba. Sa odpowiednie do tego kursy, ktore ucza, jak sie to robi.

SPADEK PO PRLu: przekonanie, ze trzeba uzyc fizycznej sily, aby uzyskac jakies przywileje lub korzysci.

Komentarz został ukrytyrozwiń
KOWALSKI JAN
  • KOWALSKI JAN
  • 20.07.2011 22:06

POKI W POLSCE BEDZIE PIS BEDZIE ZLE ONI KLAMIA NA CZELE Z JAROSLAWEM JUZ RAZ POWIEDZIAL ZE KLAMAL BO CHCIAL WYGRAC

Komentarz został ukrytyrozwiń
KOWALSKI JAN
  • KOWALSKI JAN
  • 20.07.2011 22:02

DOPOKI W POLSCE BEDZIE PIS I SOLIDARNOSC BEDZIE ZLE ONI MYSLA TYLKO O SOBIE A NIE O SPOLECZENSTWIE ONI KLAMIA I RUJNUJA POLSKE

Komentarz został ukrytyrozwiń
elaszychlińska
  • elaszychlińska
  • 19.07.2011 19:45

@ Panie Robercie , dedykuję panu wpis Jolki o" kryształowej " przeszłości Kaczyńskich . Teczki puste oczyszczone przy pomocy Rajmunda [ ojca] członka PZPR , JEDYNA LOJALKA -fałszywka ? Pozostali walczący o wolną Polskę mieli po kilkadziesiąt teczek spisanych przez ubeków.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 19.07.2011 16:45

czemu pis w sprawie smolenskiej chowa głowa w piasek i udaeje strusia bo jak inaczej nazwać wydmuszki macierewicza ktoś za tm stoi i ma interes

Komentarz został ukrytyrozwiń
wojsik
  • wojsik
  • 19.07.2011 13:27

Modlitwa rozsądnego Polaka ,katolika i antymoherowca:
OD POWIETRZA,GŁODU i...rządów PiS [z Kaczyńskim na czele]
ZACHOWAJ NAS PANIE !!!
/-/ - POWIETRZE - tak w epoce średniowiecza nazywano epidemię ospy,trądu,cholery lyb grypy/.

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 19.07.2011 12:25

Prezies jest kohającym cały naród polakiem. To mnie tyż kocha a ja jego i pana Antosia Maciarewicza. myNaród kochamy jak Łojciec dyrektor, wszystkich mocno jak skurczybyk. Cholera czy ja nie zwaryjowałem ? NIE

JA TAK MAM. MY WIEMY CO GDZIE PISZCZY!!!!

TO TYLKO MY !!! DO BOJU ! DO STOŁU !!

NA obiad !!! Cześć już muszę się oddalić.

Komentarz został ukrytyrozwiń
partyzant
  • partyzant
  • 19.07.2011 09:35

DUCK- SUCK

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
  • Jolka
  • 19.07.2011 07:08

Niech Jaroslaw Kaczyński i spółka zrobi na ten temat spot .
W 1990 roku powstała spółka Telegraf, założyli ja liderzy z Porozumienia Centrum obecnego PiS. Członkiem Rady Nadzorczej Telegrafu był Lech Kaczyński, który kontrolował brata Jarosława. W zarządzie Telegrafu oprócz J. Kaczyńskiego był A. Urbański i inni czołowi działacze Pis. Dzięki hojnym `datkom' z państwowej kiesy Telegraf przekształcono w imperium finansowe. W skład imperium wchodzą cztery fundacje: Fundacja Prasowa Solidarności, Solidarna Wieś, Nowe Państwo, Silna Polska w Europie (w likwidacji) oraz pięć spółek: Srebrna sp. z o.o., Srebrna-Media sp.z o.o., Celsa sp. z o.o., Air Link sp. z o.o., Inter-Poligrafia SA. Fundacja powstała po to, aby przejąć część majątku po Państwowym Przedsiębiorstwie RSW Prasa-Książka-Ruch. Ich fundatorami, członkami władz i pracownikami byli w różnych okresach: Jarosław Kaczyński, Sławomir Siwek, Marek Dziubek, Krzysztof Wyszkowski, Adam Lipiński, Ludwik Dorn, Marek Suski, Jolanta Szczypińska, Krzysztof Czabański (i jego żona), Przemysław Gosiewski. Fundacja łącznie przejęła od Skarbu Państwa budynki w Centrum Warszawy o powierzchni użytkowej ponad 15 tys. m2. Własność tych budynków od Skarbu Państwa na rzecz Fundacji Jarosława Kaczyńskiego została przeniesiona nieodpłatnie - czyli J. Kaczyński uwłaszczył się za darmo na majątku Skarbu Państwa.
Od 1996 r. głównym majątkiem spółki Air Link są dwie działki i budynki przy Nowogrodzkiej 84/86, które należały pierwotnie do Fundacji Prasowej. Zwracam uwagę, na kontakty spółki `Telegraf' z firmami `Budimex', Pol - Kufring i `Metalexport'. Oraz bankiem BPH - który stał zarówno za finansowaniem FPS jak i `Telegrafu'. Wszystkie te firmy - to agentury polskiego wywiadu i kontrwywiadu z czasów PRL. W zestawie nazwisk które przewijają się we wszystkich tych sprawach są co najmniej trzy osoby, które były tajnymi współpracownikami komunistycznych wojskowych służb specjalnych. I to im należy przypisywać sukcesy zarówno Fundacji Prasowej `Solidarność', jak spółki `Telegraf'. Jarosław Kaczyński i jego otoczenie od połowy lat 80 pozostawało po ścisłą kontrolą służb specjalnych PRL. Początek tej działalności sięga czasów opozycji i działalności Fundacji `Wola'. Fundacja `Wola' była założona przez agenta służby kontrwywiadu PRL, do kontroli działalności opozycyjnej. Może to uświadomi niektórym, dlaczego lojalka Jarosława Kaczyńskiego, jako jedyna została `sfałszowana', dlaczego teczki w IPN Lecha i Jarosława Kaczyńskich są puste
'