Facebook Google+ Twitter

Nowy spot Platformy, czyli kolejna runda walki wyborczej

Platforma Obywatelska dzisiaj zaprezentowała swój najnowszy spot wyborczy, który jest odpowiedzią na PiS-owski. Film trwa zaledwie pół minuty, ale wywołuje odpowiednie wrażenie.

Rozpoczyna się od słów "Bardzo niedawno temu w Polsce", podobnie jak spot PiS-u, więc trudno nie zauważyć odwołania. Został utrzymany w podobnej stylistyce i atmosferze, do głównej roli zaangażowano aktora, który grał w PiS-owskiej reklamówce.

PO sugeruje w swoim spocie, że prezydent Lech Kaczyński chroni oligarchów. Oto zamaskowani funkcjonariusze z napisem AWB na kamizelkach przeszukują dom bogatego biznesmena. Ten zdenerwowany wybiera w komórce numer do "Leszka" i ostro żąda, by ten zatrzymał akcję. Po chwili funkcjonariusze grzecznie opuszczają willę oligarchy. Na koniec pojawia się pytanie: "Czy oni nadal będą rządzić Polską? - Zdecyduj Ty".Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Ja się uśmiałem przynajmniej. Doskonała satyra. Najwyższych lotów. Z ikrą

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marcin: to kampania, a nie piaskownica. Ja mam dość obu partii. Te wszystkie spoty są żenujące.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W nawiązaniu do "Folwarku zwierzęcego" powiem tak: może i spot PiS był durny, ale ten jest durniejszy. Tak to smutne, że ta kampania wyborcza ma taki charakter. Uważam jednak, że jest zasadnicza różnica pomiędzy tym co proponują rządzący, a opozycja. Otórz pierwsi trzymają się chociaż tego, że należy zwalczać społeczne patologie a drudzy nie mają żadnych koncepcji poza ogólnymi hasłami typu "koniec wojen" itp. Jakby nie było bilbord PiS z łapką na myszy i zawiniątkiem "stóweczek" bardziej do mnie przemawia niż hasło"budujemy" bilbordów PO.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Survived jesteś za miękka :)
Ja nie mam IQ muszki owocówki, a uważam pomysł na spoty PIS za doskonały. To kampania a nie festiwal teatru wiktoriańskiego

Komentarz został ukrytyrozwiń

To smutne że jedynym orężem w wyborczej walce, są durnowate spoty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pierz z poduszki, spadająca porcelanowa kaczka no i mój faworyt "Mordo Moja"...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dodać jeszcze warto, że po prezentacji spotu padło pytanie do przedstawiciela PO, czy to prawda, że partii udało się pozyskać aktorów odgrywających główne role w spotach PiS i Platformy na wyłączność. Sławomir Nowak, mimo bardzo wymijającej odpowiedzi, nie zaprzeczył. Na tej podstawie można wnioskować, że niebawem pojawią się nowe filmiki z cyklu "Bardzo niedawno temu w Polsce". Wśród dziennikarzy pojawiła się już nazwa dla "serii" spotów PiS - PO: "Podziemna Ekipa", w nawiązaniu do serialu Agnieszki Holland :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.