Facebook Google+ Twitter

Nowy spot wyborczy PSL - Pamiętaj! Zobacz wideo

W tej kampanii, Polskie Stronnictwo Ludowe prezentowało już wyborczy teledysk i spot "Pozory mylą". Tym razem filmikowi towarzyszy hasło "w pamięci jest siła zaklęta".

Bohaterem spotu jest Waldemar Pawlak / Fot. Komitet Wyborczy Kandydata na Prezydenta RP Waldemara Pawlaka (Dariusz Iwański)/CC 3.0W 40-sekundowym spocie są zaprezentowane dwie twarze Waldemara Pawlaka. Pierwsza dość oficjalna. Prezes pracuje w biurze, udziela wywiadu, wypowiada się podczas konferencji, przemawia na konwencji PSL.

Ważniejsza jest jednak druga odsłona spotu, pokazująca lidera Ludowców jako osobę ze wsi. Pawlak zaprezentowany jest w scenerii pola, znakomicie radzi sobie z obsługą kombajnu, a z rolnikami rozmawia nie jako polityk, ale jako jeden z nich.

Spotowi towarzyszy piosenka Funku Polaka, który śpiewa, by nie zapominać skąd się pochodzi i pamiętać o "kolorach białych i czerwonych, o symbolach orła i korony". Ten sam utwór zagrzewa boksera Tomasza Adamka przed każdą jego walką.

Oto nowy spot PSL:


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

mnb
  • mnb
  • 21.09.2011 23:20

NIE MOŻNA UFAĆ PO.WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ..DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,aferzyści,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- piszą;POligłupy poza sejmem-ĆPUN?-Palikot USTALAŁEM z Tuskiem atak na KACZYŃKIEGO- pierwszy skandalista PR,kłamca,hipokryta,cynik,... Premier walczy z kibolami,zamyka stadiony-sam podejmował decyzję o REPRESJACH i ich karaniu,a winą obarcza opozycję w internecie-totalna HIPOKRYZJA!!!
klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ..-jak za stanu wojennego?
TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-cobędzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU.

Tylko międzynarodowa komisja może wyjaśnić tragedię SMOLEŃSKĄ-duże zaniedbania premiera ,rządu, ....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.