Facebook Google+ Twitter

Nowy stary trener w ŁKS-ie

Niedawno za porozumieniem stron Łódzki Klub Sportowy rozwiązał umowę z Mirosławem Jabłońskim. 19 marca podpisano umowę z nowym szkoleniowcem.

 / Fot. logo ŁKS"Nowym" trenerem zostanie dyrektor sportowy ŁKS-u, który był już szkoleniowcem zespołu z al. Unii. Mowa o Marku Chojnackim. Po rozmowach z włodarzami klubu podpisał kontrakt do 30 czerwca 2008 roku. Działacze łódzkiej drużyny przesłali do PZPN-u wymagane dokumenty, aby bez żadnych problemów Chojnacki mógł poprowadzić zespół w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Szkoleniowiec wziął się od razu do pracy. Zdecydował, że ze Stali Głowno powrócą do Łodzi: Andreson, Mladen Kašćelan oraz Mieczysław Sikora.

Faktem jest, iż przed trenerem trudne zadanie. Cel: utrzymanie w ekstraklasie. Ważnym krokiem w tym kierunku będzie najbliższe spotkanie, które zawodnicy ŁKS-u po prostu muszą wygrać. Z każdym kolejnym meczem presja rośnie. Jeśli klub z al. Unii marzy o pozostaniu w OE, nie może tracić punktów. Jest jednak problem - skuteczność. W tym sezonie ełkaesiacy strzelili jak dotąd najmniej bramek w lidze, bo tylko 10. Co gorsze w ekipie Marka Chojnackiego nie ma rasowego napastnika. W przerwie zimowej nie pozyskano typowego egzekutora. Piłkarze, którzy przyszli do drużyny przed rundą rewanżową mieli być poważnymi wzmocnieniami. Na razie zawodzą.

Nowy trener z pewnością zrobi wszystko co w jego mocy, żeby zespół utrzymać w lidze. Jeśli łodzianie udanie zakończą rundę wiosenną będzie to nagroda pocieszenia dla kibiców i zarządu na stulecie klubu. Oby zadanie nie przerosło Marka Chojnackiego i nie okazało się tym z gatunku "mission impossible".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.