Facebook Google+ Twitter

Nowy szyberdach Webasto do Opla

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-10-02 12:16

Webasto, lider rynku samochodowych rozwiązań dachowych i systemów zarządzania temperaturą w pojazdach, zaprojektował szyberdach Swing Top do Opla Adam Rocks.

Szyberdach do Adam Rocks, opracowany przez Webasto we współpracy z Oplem, gwarantuje dopływ maksymalnej ilości światła do pojazdu oraz wrażenie większej przestrzeni w jego wnętrzu. Nowy mini crossover to idealny samochód dla wszystkich, którzy cenią sobie wyrazisty design oraz poczucie wolności i komfortu, nawet podczas jazdy poza utwardzoną nawierzchnią.

Opel Adam Rocks to sportowe, designerskie auto, wyróżniające się charakterystycznym, wyrazistym nadwoziem. Projektanci zadbali również o wnętrze samochodu, stosując najwyższej jakości elementy wykończeniowe oraz liczne multimedialne gadżety. Niewątpliwą zaletą auta jest też możliwość jego samodzielnej personalizacji przez kierowcę. Składana konstrukcja dachu stanowi tu dodatkowy smaczek.

„Składane dachy dla małych samochodów sportowych przeżywają obecnie prawdziwy renesans" – komentuje Tomasz Konieczny, Dyrektor Marketingu Webasto. „Nadają one prawdziwego charakteru pojazdowi i pozwalają cieszyć się z jazdy przy każdej pogodzie”.

Przyjemność jazdy

Tekstylny szyberdach Webasto Top Swing jest bardzo odporny na działanie warunków atmosferycznych. Zapewnia też doskonałą izolację przed hałasem z zewnątrz. Wykorzystywany w nim wysokiej jakości materiał, jest również stosowany przez Webasto w produkcji dachów w pojazdach typu cabrio. Dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego w szkielecie cały dach waży zaledwie 13 kg i otwiera się elektrycznie w czasie 5 sekund. Top Swing jest dostępny w dwóch kolorach, czarnym i brązowym.

Nowy Opel Adam Rocks jest dostępny na zamówienie w Niemczech.

* * *

O firmie Webasto:
Webasto Petemar jest częścią koncernu Webasto AG, którego siedziba mieści się w Stockdorfie pod Monachium. Webasto pozostaje firmą rodzinną od momentu jej założenia w 1901 roku. Koncern ma obecnie ponad 50 oddziałów na całym świecie (z tego ponad 30 zakładów produkcyjnych). Firma specjalizuje się w produkcji rozwiązań umożliwiających zarządzanie komfortem cieplnym wewnątrz pojazdu oraz systemów dachowych. Webasto należy do 100 największych dostawców urządzeń dla przemysłu samochodowego na świecie. W roku 2011 grupa Webasto wygenerowała sprzedaż w wysokości ponad 2,3 mld EUR przy zatrudnieniu ponad 9.500 pracowników. Kluczowe obszary specjalizacji koncernu to projektowanie i produkcja systemów okien i modułów dachowych oraz dachów do kabrioletów, systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji do samochodów osobowych, kamperów, jachtów i łodzi, a także do pojazdów użytkowych i specjalnych. Więcej informacji o firmie Webasto można znaleźć na stronie internetowej: www.webasto.pl

Kontakt prasowy:
Marta Rakoczy, ConTrust, ul. Łucka 2/4/6 lok. 76, 00-845 Warszawa, tel. 605-073-929, e-mail: m.rakoczy@contrust.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.