Facebook Google+ Twitter

Nowy teledysk koncertowy od Underfate

Trójmiejska formacja post-rockowa Underfate opublikowała koncertowy teledysk zarejestrowany w maju tego roku na wyjątkowym koncercie w Kwidzynie.

 / Fot. materiały prasoweMateriał został zarejestrowany w Kwidzyńskim Centrum Kultury 09.05.2015 roku, podczas otwartego koncertu, zorganizowanego dla wszystkich osób, które wspierały zespół w wydaniu debiutanckiego albumu "Seven".Underfate to młody i ambitny zespół komponujący w stylistyce post-progresywno-rockowej. Oscylują pomiędzy wieloma gatunkami, ich muzyka jest trudna do zaszufladkowania. O swojej twórczości członkowie zespołu wypowiadają się w następujący sposób: "Muzyka jaką gramy jest bezpośrednio powiązana z nazwą zespołu. Odnosi się do pewnej drobnej i delikatnej składowej przeznaczenia, określonej przez nas jako ‘podprzeznaczenie’, na którą mamy wpływ i przez którą możemy wpływać na to, co teoretycznie jest już zapisane – przeznaczone. W ten sposób muzyka nam przeznaczona, powstająca w wyniku subtelnego przeplatania konkretnych brzmień, jest dokładnie tym, co pragniemy grać."

Jako jeden z dwudziestu zespołów polskiej młodej sceny znalazł się na składance zatytułowanej: „Cold Wind Is Promise of a Storm”, którą wydał serwis Post-rock PL pod patronatem wielu rozgłośni i magazynów muzycznych. Grywali koncerty w różnych rejonach Polski dzieląc scenę z artystami takimi, jak: Besides, Disperse, Animations, Sounds like the end of the world czy Cereus.

21.11.2014 roku zadebiutowali debiutowali singlem w audycji Offensywa Piotra Stelmacha w Radiowej Trójce, zaś 31.01.2015 wydali debiutancki koncept album ‘Seven’, który opowiada historię chłopca budzącego się po 14 latach śpiączki. Motyw liczby siedem jest symboliczny i pojawia się wielokrotnie w wielu aspektach epickiego konceptu.


Wybrane dla Ciebie:


Tagi: underfate


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.