Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

25495 miejsce

Nowy teledysk Michała Wiśniewskiego

Dziś w serwisie YouTube pojawił się teledysk pt. "Piosenka jak pocałunek", promujący solowy album Michała Wiśniewskiego – "La Revolucion". Zdjęcia do klipu kręcono w drugiej połowie października w mieście zakochanych, w Paryżu.

 / Fot. mat. prasoweTeledysk ukazuje historię zakochanej w sobie pary, która spędza czas w jednym z najbardziej romantycznych miejsc na świecie. W roli zakochanych widzimy wokalistkę i aktorkę Izabelę Trojanowską oraz aktora Witolda Dębickiego. Michał Wiśniewski w klipie pojawia się w kilku scenach, wcielając się w rolę paryskiego sprzedawcy oraz przypadkowego turysty.

Zdjęcia powstały m.in. na Polach Elizejskich, Montmartre, Placu Pigalle i Moście Zakochanych nad Sekwaną. Autorem słów i muzyki jest wokalista, kompozytor i autor tekstów Igor Jaszczuk. Za scenariusz i reżyserię klipu odpowiada Michał Kwiatek, a autorem zdjęć jest Filip Wendland.Album "La Revolucion" to piąty solowy krążek w dorobku wokalisty Ich Troje. Na sklepowe półki trafi 26 listopada 2013 roku, nakładem wytwórni My Music. Piosenkarz po kilkuletniej przerwie powraca na polski rynek muzyczny. Płyta to mieszanka piętnastu kompozycji. Wydawcy zachęcają do zainteresowania się tym wydawnictwem mówiąc, że "znakomite teksty, celnie opisujące naszą codzienność w połączeniu doskonałymi kompozycjami muzycznymi są gwarancją sukcesu i zapowiedzią prawdziwej muzycznej rewolucji".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.