Facebook Google+ Twitter

Nowy teledysk od Na Tak (wideo)

"Mózg" to nowa propozycja lubelskiej grupy Na Tak.

 / Fot. materiały prasowe"Mózg" to kolejna nowa kompozycja Na Tak przygotowana z myślą o trzecim albumie zespołu, który ma się ukazać na początku przyszłego roku.

Muzyka Na Tak stylistycznie nawiązuje do nurtu new wave, choć jest to spore uproszczenie, bo słuchacz znajdzie tu odwołania także do innych stylów, takich jak: pop, alternatywny rock, muzyka klubowa, krautrock, jazz, a nawet muzyka dancingowa. Chwilami brzmią jak Orbital w "Funny Break", innym razem jak połowa zespołu Madness na wiejskiej zabawie. Wychodzenie poza ramy wynika z tego, że styl muzyczny jest tu tylko narzędziem do wyrażania treści. Te zaś traktują o naturze współczesnego człowieka chciwego, pochłoniętego zdobywaniem iluzorycznej pozycji wykreowanej przez system. Na Tak to trójka artystów bawiących się formą i treścią.

Wydali dwa albumy: "Na Raz" (2012) i rok później "13" (płyta zajęła piąte miejsce w rocznym podsumowaniu portalu gazeta.pl). Natomiast kolejny, trzeci album jest zaplanowany na pocztątek 2016 roku.

Zajmują się również twórczością video i 'video performace'. Obecnie Na Tak działa w podlubelskiej Bychawce. Artyści są twórcami, producentami i wydawcami swojej muzyki. Członkowie Na Tak to muzycy doświadczeni na wielu scenach. Od czterech lat grywają regularnie w całym kraju. Mają świetne przyjęcie na żywo. Koncerty są energetyczne, a skrupulatnie dopracowane brzmienie łączące elektronikę z żywymi instrumentami (gitara, saksofon, bas) intryguje.Wybrane dla Ciebie:


Tagi: natak


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

dlaczego słabe, wg mnie dobrze przekalkowane http://fdk.net.pl/zespol-na-tak-szok-przyszlosci/ co zostało docenione przez redakcję wysoką wagą :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo to słabe jak dla mnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.