Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26787 miejsce

Nowy wygląd Facebooka: sukces czy porażka?

Ostatnimi czasy w internecie możemy znaleźć poradniki, które pokazują sposób na aktywowanie nowego wyglądu profilu użytkownika na Facebooku.

Sonda

Nowy wygląd facebooka to:

Print screen nowej strony profilowej / Fot. Przemysław Myk Zupełnie nowy wygląd profilu użytkownika w portalu facebook.com to zdaniem jednych "totalne fiasko", z kolei inni sądzą, że to "strzał w dziesiątkę".

Na górze strony profilowej widnieją zdjęcia użytkownika. W tle górnej części znajduje się wybrane przez właściciela zdjęcie.

Obok albumów znajdują się informacje o osobie, które najwyraźniej zostały ulokowane tak, aby bezpośrednio po wejściu na profil, zainteresowany wiedział z kim ma do czynienia i kogo podgląda.

Znajdują się tam takie dane, jak:
uczelnia, miejscowość, w której mieszka dana osoba, status związku oraz data urodzenia.

Wygląd całej strony przypomina CV, gdzie programiści podzielili informacje na dwie kolumny. Pomiędzy nimi znajduje się prosta linia, która określa przebieg życia osoby.

Pasek narzędzi, w którym mamy możliwość dodać informacje o związku, rodzinie, zdrowiu oraz ważnych wydarzeniach / Fot. Przemysław Myk Jako właściciel profilu, mamy możliwość dodania ważnych wydarzeń i zdjęć m.in. z narodzin. Autorzy Facebooka zezwalają także na szybszą aktualizację profilu, po której nie ma już niestety możliwości cofnięcia zmiany.

W ankiecie przeprowadzonej na terenie Trójmiasta, wśród osób korzystających z Facebooka, na 600 ankietowanych, aż 531 osób odpowiedziało, że jest to strasznie głupi pomysł. 32 osoby poparły nowy wygląd, a 37 osób wstrzymało się od głosu.

A Wy jak sądzicie?


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Na profilu trudno mi się było przyzwyczaić z tym nowym liftem (powinna być wolność wyboru przełączania się na wybrany interfejs), lecz na stronach fb (fan-pageach) to porażka! :/

..ciekawostka, facebooka w wersji mobilnej (m.facebook.com) ma widok klasyczny, acz nie pierwotny. ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

na pewno nie ustawie tego sam ;p włączą wszystkim - spoko trudno

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mnie strasznie irytuje ten nowy styl facebooka. Nie dość, że trochę wiesza mi się na netbooku, to jeszcze ten górny pasek lata za mną -,-. Ja chcę stary layout!

Komentarz został ukrytyrozwiń
@
  • @
  • 10.10.2011 20:11

Jak nie Nasza Klasa to Facebook.
Pogadajmy o w24. Mnie się nie podoba, że nie ma podglądu na wszystkie komentarze w24, tak jak to kiedyś bywało. Ale nic to... w końcu i tak nic ciekawego się tu teraz nie dzieje.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.