Facebook Google+ Twitter

Nowy-stary prezes Mazowsza Grójec

Ukonstytuował się nowy zarząd III ligowego Mazowsza Grójec. Prezesem na drugą kadencję został Mieczysław Czekański. Jego zastępcami Zdzisław Korczak i Jerzy Binkiewicz, sekretarzem Edward Samoraj, a skarbnikiem Tadeusz Żylak.

Wbrew temu, co podało dzisiejsze "Echo Dnia", było to dopiero drugie posiedzenie nowo wybranego zarządu. Na zeszłotygodniowym żaden z jego członków nie zdecydował się na objęcie funkcji prezesa klubu, w związku z tym, misji wyprowadzenia Mazowsza z kryzysu podjął się Mieczysław Czekański.

– Miałem taki moralny obowiązek – tłumaczy nowy-stary prezes grójeckiego klubu.

W kierowaniu Mazowszem będą mu pomagali Zdzisław Korczak oraz Jerzy Binkiewicz, którzy zostali wiceprezesami. Na kolejną kadencję sekretarzem został Edward Samoraj. Natomiast zmienił się skarbnik, którym został Tadeusz Żylak – organizator Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej w Grójcu.

Ponadto Mieczysław Czekański zdementował doniesienia "Echa Dnia" jakoby klub był winny piłkarzom 100 tys. zł. Kwota ta oscyluje w granicach 15 tys.

Nowy zarząd od razu ma przystąpić do działania. Na początek głównym celem będzie znalezienie nowego szkoleniowca dla pierwszej drużyny. Wbrew plotkom, nie będzie to żaden z trenerów zatrudnionych już w klubie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.