Facebook Google+ Twitter

NSM Hip Hop Festiwal

"Myślisz, że w Twoim mieście nic się nie dzieje? Mylisz się! W sercu Nowego Sącza, w Parku Strzeleckim zapraszamy Was na festiwal, 2 maja 2014 roku o godzinie 15:00." piszą organizatorzy.

 / Fot. Plakat wydarzeniaNa imprezie będzie można usłyszeć artystów z czołówki Polskiego Hip Hopu. Głównymi gwiazdami wieczoru będą Zeus i Joteste, duet Bonson i Matek oraz skład Pasjonaci. Zeus, właściwie Kamil Rutkowski i Joteste są raperami pochodzącymi z Łodzi. Od 2006 roku tworzą razem grupę Pierwszy Milion. Bonson/Matek, właściwie Damian Kowalski i Mateusz Pospieszyński są duetem ze Szczecina, współpracującym ze sobą od początku 2008 roku. Pasjonaci, czyli Begiet, Jendrula, Damas, Pawko to skład trzech braci „przez krew” i jednego „przez rap”. Jest on bliski Nowemu Sączu, ponieważ dwóch jego członków mieszkało przez dłuższy czasu w tym mieście. Przed nimi zagra kilku nowosądeckich artystów takich jak TrooM, Viget, Świnia, Inspirowani, ENEMIS & Nest beatz oraz BCZ również pochodzący z Łodzi.
Organizatorzy poinformowali też o tym, że po festiwalu planują wielkie after party, które ma odbyć się w jednym z nowosądeckich klubów.
Bilety, w cenie 20 złotych, można nabyć w sklepie Drip Shop, znajdującym się przy ulicy Grodzkiej, w Domu Handlowym Lach. W dniu koncertu ich cena będzie wynosiła 30 złotych.

Więcej informacji na Facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/665563890184024/?ref=ts&fref=ts

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.