Facebook Google+ Twitter

nTalk od dziś w telewizji n

Dziś o godzinie 10:40 rozpoczął nadawanie pierwszy polski kanał tworzony z myślą o fanach programów talk show z całego świata - poinformował portal n.pl.

Kanał nTalk pojawił się w pakiecie "style moda muzyka" na pozycji 71. Program będzie nadawany 16 godzin na dobę – od 10 rano do 2 w nocy. Najmocniejszymi pozycjami ramówki są programy Jay'a Leno, Davida Lettermana, Conana O’Briena oraz Oprah Winfrey czy też Rachael Ray. Na grudzień jest planowane rozpoczęcie emisji programu dr Phila, który porusza bardzo kontrowersyjne kwestie takie, jak molestowanie w rodzinie bądź dyskryminację rasową. Programy będą nadawane wkrótce po ich premierze w Ameryce, dzięki czemu widzowie mogą na bieżąco uczestniczyć w najświeższych wydarzeniach show biznesu. Niektóre programy będą emitowane z napisami.

nTalk to również polskie programy. Na antenie kanału zagoszczą wybrane, archiwalne odcinki "Rozmów w toku" oraz "Szymon Majewski Show". W ramówce pojawią się również nowe polskie formaty. Obecnie trwają prace nad nowym "show dla wykształciuchów". Jeden z nowych programów pojawi się w ramówce już w grudniu.

nTalk jest ostatnią z nowości, które zostały zapowiedziane na ostatniej, majowej konferencji. Kolejna prezentacja nowości telewizji n odbędzie się już 24 października.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.