Facebook Google+ Twitter

Nudzisz się? Przywróć pamięć Tuskowi w grze Gowina

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-08-02 14:25

Lato. Wakacje. Po chwilowym odpoczynku od upałów znowu zaczyna buchać żar z nieba. Ogórki w ogródkach dojrzewają. Nudzisz się? Pomarz o zmianie premiera z Jarosławem Gowinem i zagraj w grę, którą stworzyli jego informatycy.

 / Fot. print screen / zmienpremiera.plPo wejściu na stronę www.zmienpremiera.pl widzimy 12 kwadratów z logo PO oraz zdjęcie Donalda Tuska ze stabilizatorem na nodze, który wygląda na przejętego i zmęczonego. Odkrywając pierwsze pole twarz premiera zaczyna się rytmicznie poruszać.

Gra Gowina to typowa pamięciówka. Odkrywając pola należy zapamiętać symbole, które się pod nimi znajdują. Za każdym razem pojawiają się cytaty z Donalda Tuska z różnych okresów oraz z deklaracji Platformy Obywatelskiej. Były minister oświadczył, że kiedy wygra wewnętrzne wybory na szefa partii zmieni osobę na stanowisku premiera.

Gowin przyznaje jednak, że jego gra jest tylko rozrywką na upalne dni i tak należy ją traktować. "To jest forma zabawy i mam nadzieję, że państwo się dobrze bawicie" - mówi z uśmiechem. Dodaje jednak, już całkiem na poważnie, że strona ma na celu pokazanie różnych twarzy Tuska.

Jeśli nudzi ci się w te letnie dni, zagraj w grę Jarosława Gowina i pomarz razem z nim o "zmianie premiera".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.