Facebook Google+ Twitter

NUMED na Central European Life Science Investment Conference

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-10-29 16:32

Takie wydarzenia, jak cykliczna, międzynarodowa Central European Life Science Investment Conference to doskonała przestrzeń do prezentowania najnowszych osiągnięć w branży life science,

Takie wydarzenia, jak cykliczna, międzynarodowa Central European Life Science Investment Conference to doskonała przestrzeń do prezentowania najnowszych osiągnięć w branży life science, weryfikowania planów biznesowych w odniesieniu do danego rynku, jak i konkurencji, czy w końcu idealne miejsce do nawiązywania cennych kontaktów biznesowych oraz śledzenia nastrojów i rozwijających się w branży trendów. Numed, spółka działająca w branży technologii medycznych, w dniach 17-18 października miała okazję zaprezentować swój innowacyjny produkt na The Third Central European Life Science Investment Conference „Capital, Management & Collaboration: local & global perspectives”.

Coroczna Central European Life Science Investment Conference służy omówieniu perspektyw rozwoju i trendów branżowych w Europie Środkowej.

Ta konferencja branżowa to potężna baza profesjonalnej i mocno merytorycznej wiedzy. To także miejsce, w którym w jednym czasie spotykają się eksperci, zarządzający firmami branżowymi, a często również przedstawiciele ośrodków konsultingowo-doradczych oraz instytucji wspierania biznesu. Dla rozwijających się spółek z branży life science takie wydarzenia to szansa nie tylko na „pokazanie się” i nawiązanie często kluczowych kontaktów. To także szansa na uzyskanie informacji jak rozwijać firmę, jakie błędy popełniali inny i jak ich unikać, w jakim kierunku podążają najwięksi w branży – tłumaczy Jacek Kajko, Partner WSI Capital.

Spółka Numed powstała w wyniku dofinansowania Wrocławskiego Centrum Badań EIT+. W 2012 roku WSI Capital zdecydował o włączeniu jej do portfela funduszu WSI Capital Venture Fund I. Wsparcie nie tylko na poziomie kapitałowym, ale także zarządczym i marketingowo-biznesowym zaprocentowały. Zespół Numed, który doprowadził do międzynarodowego zgłoszenia patentowego oraz stworzenia działającego prototypu urządzenia do bezinwazyjnej diagnozy próchnicy wtórnej, przy wsparciu WSI Capital w ostatnim roku mógł kontynuować prace rozwojowe nad produktem. Produktem, który z sukcesem prezentowany jest na międzynarodowych konferencjach branży life style.

Więcej informacji o spółce Numed na stronie www.numed.pl
( )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.