Facebook Google+ Twitter

Nurty w wystroju wnetrz na Warsaw Home Expo

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-05-21 10:03

Trendy w wyposażeniu wnętrz wiosna-lato 2015 to temat wykładu prowadzonego w ramach pierwszych Targów Warsaw Home Expo, które zorganizowane zostaną w dniach 4-6 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska.

Spotkanie będzie okazją zarówno dla osób profesjonalnie zajmujących się wyposażeniem, aranżacją i dekoracją domów, sklepów, biur czy też amatorów urządzania do poznania kierunków, jakie obowiązywać będą w przyszłym roku w wystroju wnętrz opracowanych przez światowe biuro trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Wykład pomoże również w adaptowaniu międzynarodowych tendencji do indywidualnych potrzeb.

Modne i stylowe wnętrza
Celem wykładu jest przedstawienie uczestnikom najważniejszych inspiracji sezonu wiosna – lato 2015. Podczas wykładu organizowanego w ramach targów zaprezentowane będą również atrakcyjne materiały wizualne ilustrujące dominujące trendy kolorystyczne w tym okresie. Spotkanie „Trendy w wyposażeniu wnętrz wiosna-lato 2015” poprowadzi Jerzy Osika, właściciel i prezes firmy Promedia, wydawca i redaktor naczelny czterech czasopism branżowych, w tym dwóch tytułów z branży wyposażenia wnętrz - krajowego „Ambiente” i międzynarodowego „Ambiente International”.

- Targi Warsaw Home Expo to okazja, by zobaczyć międzynarodową ofertę produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, ale również zdobyć wiedzę i uzyskać porady od ekspertów z branży. Na pewno wielu ciekawych inspiracji dostarczy wykład odnośnie trendów w wyposażeniu wnętrz w sezonie wiosna-lato 2015. Moda w aranżacji wnętrz dynamicznie się zmienia, warto zatem uważnie śledzić najnowsze pomysły, by stale być na czasie - mówi Bartosz Sosnowski, prezes zarządu Międzynarodowe Targi Polska, organizatora premierowych Warsaw Home Expo.

Światowa oferta
Informacje zdobyte podczas wykładu przydadzą się przy wybieraniu propozycji z aktualnej oferty wystawców targów Warsaw Home Expo. Producenci z Polski i zagranicy, którzy pojawią się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie przedstawią światowe trendy w zakresie wykończenia, wyposażenia i aranżacji wnętrz, a także dekoracji domów, sklepów czy biur. Podczas imprezy prezentowane będą okna, drzwi, podłogi, umeblowanie i elementy wykończeniowe. Wśród ofert znajdą się też propozycje wyposażenia kuchni, łazienki czy oświetlenia. Targi dedykowane są osobom zawodowo zajmującym się projektowaniem wnętrz, właścicielom sklepów, hurtownikom, importerom i dystrybutorom branżowych produktów, jak również klientom indywidualnym, którzy przez trzy dni mogą znaleźć niestandardowe pomysły i inspiracje na urządzenie własnego lokum.

Więcej informacji nt. pierwszej edycji targów znajduje się na stronie www.homeexpo.pl.
(Practum Consulting)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.