Facebook Google+ Twitter

Nutka Adama Podgórskiego zwyciężyła w konkursie "Pstryknij zwierzaka"

Nutka, ukochany pies redaktora W24 Adama Podgórskiego, bohater jego niezliczonej ilości artykułów i westchnień, został zwycięzcą w konkursie fotograficznym "Pstryknij zwierzaka" serwisie Nasze Miasto!

Zdjęcie: fot. Adam PodgórskiNutka.Zdjęcia wszystkich uczestników konkursu [a]http://slask.naszemiasto.pl/serwisy/pstryknij_zwierzaka/1256333,pstryknij-zwierzaka-i-przyslij-fotke-prezentujemy-wszystkie,galeria,id,t,tm.html;w serwisie Nasze Mi
fot. Adam Podgórski
Nutka.
Zdjęcia wszystkich uczestników konkursu [a]http://slask.naszemiasto.pl/serwisy/pstryknij_zwierzaka/1256333,pstryknij-zwierzaka-i-przyslij-fotke-prezentujemy-wszystkie,galeria,id,t,tm.html;w serwisie Nasze Mi

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

E Szychlinska
  • E Szychlinska
  • 06.03.2012 21:48

Gratuluję Nutce i mam nadzieją ,że w nagrodę nie dostała " pralinki "

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mała dygresja. Wśród nagród są książki, jakieś gadżety. Nikt wśród pomysłodawców konkursu nie pomyślał o uhonorowaniu zwycięskiego zwierzaka, tylko autora zdjęcia... Wstyd, pomysłodawcy konkursu, wstyd! Nie dziwię się, że Nutkę nic wyniki nie obeszły, bo to nie koza, co papier je.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brawo Nutka, brawo...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trzeba pomyśleć, żeby w tej formie konkursy były na klikanie. Pełnoprawny autor daje zdjęcie ze zbioru "W24" do tej pory nie biorące udziału w konkursie i klikamy. Jestem ciekaw takiego obrotu sprawy. Wtedy konkurs jest rzetelny i bierze udział całe społeczeństwo od "Gubałówki" do morza Bałtyckiego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

no i ja przyłożyłam palec... ;)) tej sympatycznej mordce

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gratuluję,teraz trzeba Nutce kupić pętelko dobrej kiełbasy;)!!!Nawiasem mówiąc nieważne kto wygrał,bo dla każdego Pana jego pies jest zwycięzcą,coś o tym wiem bo mam kochanego Yorka i dla mnie jest on najpiękniejszy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gość
  • Gość
  • 06.03.2012 11:39

Teraz Nutka będzie nosiła... ? ogonek wysoko,Gratuluję , mam nadzieje ,ze moje klikanie ciuteńko przyczyniło sie do zwycięstwa. Pozdrawiam serdecznie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chciałbym zobaczyć medal zawieszony na Nutce.
Za tak pasjonującą walkę, należy jej się to! Chociaż trzeba przyznać, że przegrany też miał zapewne satysfakcję? Przegrać z silniejszym tak małą różnicą punktów.
Ja pamiętam dwa przegrane mecze z własnej głupoty.
Raz na poligonie przy jednostce, gdzie Wojciech Jaruzelski dowodził w Szczecinie. Był 1966 rok. Był zakład o wygraną. Kibicowała mama i siostra Elżunia. A że Elżunia bardzo mi się podobała, założyłem, że muszę wygrać w badmingtona. No, jak grać to na całego. Zaproponowałem jakieś reprezentowanie. Mówię, Wojtek, Ty będziesz reprezentował Izrael a ja Polskę. Ruszyliśmy do ataku. Elżunia z mamą kibicowały Wojtkowi, aż serce mi ścisnęło. Chciałem go z marszu załatwić. Okrzyki kibiców paraliżowały mnie a Wojtek z rozmysłem szukał moich słabych punktów. Kiedy się opanowałem, było już po meczu.
Pozwolił mi tylko otworzyć szampan.
Po trzech latach żegnaliśmy się na długie rozstanie. Na moje zapytania, dlaczego wyjeżdża, odpowiedział:
"Jakbyś się czuł, skoro na każdym kroku jesteś traktowany jak czarna owca? Myślisz, że się to kiedykolwiek skończy?! I dzisiaj żyje sobie w Ameryce. Może go kiedyś jeszcze spotkam?
Po latach, jaki wniosek mogę wysnuć? Mądrych, inteligentnych wypędzili a dzisiaj nie mają nawet kim obsadzić urzędów i parlamentu! Tylko dlatego, że mieli trochę lepsze geny i byli zbyt mądrzy! A komuna tego nie znosi! Głupim można rządzić! Mądry będzie szukał alternatywnych rozwiązań i istnieje niebezpieczeństwo podkopania fundamentów władzy! Okazuje się, że władza przez swoją niegodziwość sama się podkopała i to zanosi się długi czas.
Druga porażka to mecz badmingtona 1967 w Koszalinie. W ćwierćfinale grałem z kadrowiczem narodowym piłki siatkowej, mieszkał w Kołobrzegu. Wiedziałem, że jak jego przejdę, to z następnymi jak połknięcie wiśni. Skandowanie kibiców "Piotrek! Piotrek! Piotrek!" było tak wielkie, że zapomniałem o moich wzorach typu Beckenbauer i Ryszard Szurkowski. Wzory, które nakazują używanie rozumu. A przeciwnik?! Spokojnie mnie wymęczył i punktami "o włos" wygrał! Pasjonująca walka i przykrość, że zawiodło się kibiców.
Miejmy nadzieję, że na "W24" przeżyjemy podobne emocje, ale demokratycznie jak powiedziałem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Serdecznie gratuluję :):)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tym bardziej, że do tego darmowa promocja "Wiadomości24" w całej Polsce! Bo wtedy zadziałałby mechanizm jak u "Nutki"!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.