Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8603 miejsce

O aktorstwie i muzyce w rozmowie z Denisem Warmułą

Denis Warmuła, to młody 27-letni ojciec, który lubi śpiewać.

Na zdjęciu Denis Warmuła :) / Fot. Fo. Archiwum prywatneDenis Warmuła urodził się 18.10.1989 r. i mieszka w Rudzie Śląskiej. To młody chłopak, który wychowuje 3,5-letniego synka Ksaviera. Lubi śpiewać a także chciałby zagrać w filmie. Jego muzycznym idolem jest Michał Wiśniewski. Chciałby zdobyć licencję pilota turystycznego. Dzięki bratu wystąpił w jednej z edycji Must Be The Music. Tylko Muzyka.Zgodził się na wywiad dla naszego portalu ....
Dariusz Trybuła: Denis, opowiedz naszym czytelnikom coś o sobie


Denis Warmuła: Hmm sam początek i już ciężkie pytania ("Śmiech"). W skrócie jestem jaki jestem.Lubisz śpiewać. Skąd u Ciebie zainteresowania wokalne?

Lubie śpiewać chociaż harczę jak stare skrzypce (" Śmiech "). Zainteresowanie muzyka wzięło mi się jak miałem 12 lat i dostałem płytę ich troje. Zacząłem śpiewać i wtedy jakoś dziwnie zabrzmiałem jak Michał Wiśniewski.
Występujesz gdzieś na scenie podczas imprez plenerowych lub okolicznościowych?

Czasem zdarza mi się gościnnie wystapic na ślubach czy karaoke, ale jak na razie nie miałem propozycji plenerowych czy scenicznych. Moje miasto tez pewnie o mnie nie słyszało.
Posiadasz muzyczne autorytety?

Oczywiście ze tak. Zdecydowanie jest to Michał Wiśniewski. Miły sympatyczny człowiek, którego tak na prawdę miałem okazje nie raz spotkać czy pogadać. Wydaje mi się ze mamy dużo wspólnegoZ kim z wokalistów chciałbyś zaśpiewać duety?


Ehh... Wiele jest wspaniałych wokalistów czy wokalistek. Generalnie moglbym zaśpiewać np z Stahurskym czy Piotrem Kupichą z zespołu Feel, oczywiście nie pomijając Ich TrojeWystąpiłeś w jednej z edycji talent show Must be The Music. Tylko muzyka. Co skłoniło Ciebie do udziału w nim? Jak wspominasz udział w nim?

To nie ja się zgłosiłem do Must be the music, tylko zrobił to mój brat castingiem internetowym. Dowiedziałem się dopiero jak się dostałem. W Warszawie na nagraniu było super. Mila atmosfera, poznałem wielu ludzi z którymi do tej pory mam kontakt
Co dał Ci udział w nim?

Zasadniczo motywacje do dalszego działania i nie poddawania się. Spotkałem sie z pochwałami jak również i z krytyka, ale to nieuniknione w takiej branży.Denis, masz podobno także zaciągi aktorskie. Opowiedz o tym

Czy aktorskie to nie wiem ale nawet na castingach Tako Media biorę udziały. Chce spróbować swoich sil również w tym zawodzie. To może być ciekawe doświadczenie.
Masz synka. Ja sprawdzasz się w roli ojca?

To pytanie nie do mnie, trzeba Ksaviera zapytać, ale owszem mam cudownego i kochanego synka.Co daje Ci bycie tatem

Przede wszystkim to ze nim jestem. Nie ma nic lepszego niż wstać rano i zobaczyć najcenniejszy skarb na świecie czyli własne dziecko a Ksavier to moje oczko w głowie.
Czym jeszcze się interesujesz?

Lubie latać. Tzn uczę się latać na paralotni. Poznaje techniki tego sportu. Po za tym interesuje się lotnictwem. Chciałbym w przyszłości zrobić licencje pilota turystycznego ale do tego bardzo długa droga.
Jakieś inne hobby, pasje? Jakieś talenty ukryte ....

Czasem lubię sobie porysować albo pośpiewać z synem. Ma 3 i pol roku i całkiem nieźle mu to wychodzi.
Pytanie ważne dla fanek. Jak Twoje życie uczuciowe?

Ahh... Pol roku jestem już po rozwodzie. Chciałbym się zakochać ale uczciwie. Jeżeli się taka znajdzie to musi wiedzie to ze zdrada przekreśla wszystko i nie ma na to usprawiedliwienia. Mam nadzieje ze nie jestem zbyt wymagający
Posiadasz jakieś marzenia wokalne, aktorskie i inne?

Pewnie ze posiadam każdy je ma. Chciałbym występować na scenie nawet gościnnie i nie ukrywając tez na tym zarabiać jak również mam marzenie zagrać w którymś z seriali przy boku jakiejś ślicznej brunetki np. Anny Kukawskiej czy Anny Muchy.
Poza tym chciałbym mieć swoje mieszkanie bo od miasta mogę dostać za 12 lat!!! Po prostu skandal. Na chwile obecna mnie nie stać... A oj synuś chce abym miał czerwony samochód.Dziękuję za rozmowę
Dariusz Trybuła

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.