Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15106 miejsce

O Antychryście

Świat skończy się dopiero po pogrzebie Antychrysta (zgodnie z: Pieśnią nad Pieśniami : PnP 8,5; 8,14; 3,6; Apokalipsą: Ap 6,13 ), człowieka komety.Wtedy wszystkie gwiazdy spadną na Ziemię, jak w Księdze Objawienia.

Życie Antychrysta i jego rolaAntychryst, czyli Gog ( Ez 38-39; 38,10-11; 39,11-13) z symbolicznego kraju Magog (według Biblii ewangelickiej), według Apokalipsy Jana, stoi na czele swojej armii mniejszych antychrystów dopiero w Jerozolimie Niebiańskiej. Antychryst ma pseudonim Bestia i jest Sługą Bożym, oblubienicą, "wielką nierządnicą" według Pieśni nad Pieśniami. Antychryst może być utożsamiany najprawdopodobniej z córą Syjonu ( jerozolimską),córą chaldejską ( babilońską). Musi zmienić swoje zachowanie, żeby mogła zostać zbawiona. Jej postępowanie opisują księgi Starego Testamentu, a szczególnie Księga: Izajasza, Jeremiasza, Ezechiela oraz w Nowym Testamencie w Apokalipsie. Być może zginie śmiercią tragiczną.Tzw. "Wielki Babilon" musi umrzeć, aby "Jerozolima" mogła się odnowić dopiero w Izraelu czasów mesjańskich. Natomiast według Apokalipsy. Siedzący na koniu zabije go,a później zbawi Antychrysta, ponieważ w Dniu Sądu Ostatecznego pochwyci diabła i szatana ( Ap 19,11-21) . Dlatego Antychryst może być zbawiony w Królestwie Mesjańskim. Za życia prawdopodobnie może być prześladowany przez wszystkich ludzi, którzy go będą chcieli zabić. Jednak zabije go wyłącznie Magog (według przekładu Biblii katolickiej władca nadrzędny), czyli Pan Zastępów. Dlatego Antychryst jest Jego Pomazańcem np. według proroctwa o siedmiu, o siedemdziesięciu tygodniach symbolicznych ( Ap 11,15;20,10-15; Dn 9,24-27) .
Antychryst i wszyscy ludzie na całej Ziemi będą pochodzić ze Wschodu, czyli z mesjańskiego Królestwa, gdzie staną się wszyscy Izraelitami, mimo że aktualnie mieszkają i pochodzą z różnych państw.

Znamię imienia 666Antychryst ma rzekomo "znamię imienia" 666, co oznacza, że jego imię pierwsze ma sześć liter, imię drugie i / lub imię z bierzmowania lub z konfirmacji składa się z sześciu liter, nazwisko ma sześć liter, i z tego wychodzi liczba: sześć sześćdziesiąt sześć.

Niestety, podczas gdy pomniejsi antychryści mają dwie lub tylko jedną szóstkę w swoich imionach (pierwszym,drugim i/lub z bierzmowania lub z konfirmacji) i / lub nazwisko.
"Antychryst" jest tylko obraz Bestii, i Antychrysta.

Przyczyny końca świataApokalipsa może nastąpić z następujących przyczyn:
gdy wszyscy umrą na zawał serca ( Ez 05:12;
I 4,31; 41,14; 35,10; PnP 3,11; 5,2-8)
, gdy duchy żyjących ("bliźniaki") połączą się z umarłymi np.dzięki powstaniu jednego serca i jednego ducha ( Jr 20,9; Iz 25,6);gdy zawał serca połączy chorych ze zmarłych w niebie ( Ez 11:19), gdy ludzie pójdą za Nim umierając śmiercią kliniczną ( Ap 14,1; 22,4; PnP 8,5), gdy umrze człowiek-kometa (Obj 08:10; 9.1); gdy dziewica pójdzie do Jerozolimy Niebiańskiej ( Jr 42,10); kiedy będzie burza ( Pnp 3,6-10;6,12;;Iz 30,23-24); kiedy będzie awaria w elektrowni atomowej:
( Ap 9,14-19) .

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.