Facebook Google+ Twitter

O gali, która rozbłysła naturalnym blaskiem Mazowsza

Dnia 18 września 2014 roku, gdy słońce zaczęło powoli skłaniać się ku zachodowi, w Domu Dochodowym znajdujący się na Placu Trzech Krzyży w Warszawie odbyła się gala obchodów Światowego Dnia Turystyki.

 / Fot. J.A.KwiatkowskiJolanta Grus, Dyrektor Biura Komunikacji Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Olivier Janiak - prezenter i dziennikarz, przywitali serdecznie wszystkich przybyłych gości, a tych zdecydowanie nie brakowało i niemalże nie sposób było znaleźć wolnego miejsca na sali. Pierwszym punktem obchodów tego szczególnego, nie tylko dla gospodarki, ale przede wszystkim dla całego społeczeństwa dnia, było wystąpienie Ministra Sportu i Turystyki - Pana Andrzeja Biernata, podsumowujące 10 lat Polski w Unii Europejskiej, zwieńczone krótkim pokazem filmowym. Następnie, Pan Minister wręczył odznaki "Zasłużony dla turystyki". Odznaczenia zostały przyznane osobom oraz instytcjom, które w znaczący sposób przyczyniły się w ostatnim czasie do rozwoju i promocji polskiej turystyki. Odznaczone zostało m.in.: Muzeum Powstania Warszawskiego, Kopalnia soli WIELICZKA, Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca MAZOWSZE im. T.Sygietyńskiego oraz wiele innych osób i instytucji.

Jednakże nie był to koniec "deszczu nagród" - nie bez powodu na sali pojawiła się Rita Cosby - przedstawicielka kapituły American Academy of Hospitality Sciences wraz z Josephem Cinque - prezydentem owej Akademii. Amerykańska Akademia Nauk o Gościnności przygotowała dla Polski najwyższą, a zarazem najbardziej prestiżową nagrodę z grupy nagród "Star Diamond Award", mianowicie odznaczenie "Six Stars". Nagroda została złożona na ręce Ministra Biernata.

Czytaj więcej: http://imprezymiejscatrendy.eu/wydarzenia/item/3603-o-gali-która-rozbłysła-naturalnym-blaskiem-mazowsza.html

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.