Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

19591 miejsce

O honor, o godne pożegnanie

Już jutro Mogielanka Mogielnica rozegra swój przedostatni mecz w sezonie 2009/2010. Jej rywalem będzie Sokół Przytyk.

Obecnie Mogielanka w tabeli radomskiej ligi okręgowej zajmuje ostatnie, 16. miejsce i nie ma już żadnych szans na utrzymanie się w tych rozgrywkach. Tak więc podopieczni trenera Mariusza Wielgusa w meczu z Sokołem Przytyk zagrają zapewne dla siebie. Zagrają o honor i godne
pożegnanie z ligą okręgową. Pewne jest to, że nie mają oni nic do stracenia. Każda zdobycz punktowa przełoży się na lepszą atmosferę w zespole, która jest obecnie nie za ciekawa.

Mogielanka jutro musi zagrać tak jak zawsze. Przede wszystkim ofensywnie i z ogromnym zaangażowaniem. - Będziemy grali o trzy punkty. W walkę włożymy dużo sił - powiedział nam napastnik Mogielanki, Łukasz Ptaszek. Młody zawodnik teamu trenera Wielgusa uważa, że głównym atutem jego zespołu w meczu z Sokołem będzie waleczność. Będzie to dla Mogielanki przedostatni pojedynek w tym sezonie. Rywal spisuje się średnio, więc podopieczni trenera Wielgusa mają szanse na zwycięstwo.

Ekipa z Mogielnicy już dawno nie wygrała meczu. Ostatnio poległa na własnym terenie w potyczce z Legionem Głowaczów. Mogielniczan dobił niezawodny napastnik Legionu, Piotr Bolek. W niedzielę Mogielanka stanie przed szansą rehabilitacji za środową wpadkę. - Musi dopisać nam szczęście, bo ostatnio nas opuściło - uważa obrońca ekipy Wielgusa, Dariusz Namielski.

Początek meczu w niedzielę w Przytyku o godzinie 17.00.


Tekst ten dedykuję Karolinie Zawada

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.