Facebook Google+ Twitter

O Korze, która ćpa na własne życzenie

Od kilku dni widzę na każdym portalu, telewizji dyskusję o Korze, czy powinna odpowiadać za posiadanie marihuany w ilości niecałych trzech gramów.

Skręt z marihuaną/ wikipedia / Fot. http://pl.wikipedia.org/wiki/MarihuanaNa portalu / Fot. W24www.fronda.pl czytamy: "Senator Krzysztof Piesiewicz przekonywał, że biały proszek wciągany nosem, żadną miarą nie był narkotykiem, a już Kora (a dokładniej jej menadżerka) oznajmiła, że marihuana, którą miała, to przedmiot badań jej konkubenta, który książkę o tym pisze".

Ośrodki dla narkomanów są potrzebne


"Kora" nadal będzie za legalizacją marihuany, bo jest od niej uzależniona. Innej opcji nie ma. Marek Kotański po to założył "Monar" i wciąż, wciąż i wciąż trzeba udoskonalać terapię, aby żaden z leczących się narkomanów, nigdy więcej nie brał.
Nie jest możliwe, aby można było dzielić narkotyki na miękkie i twarde, ponieważ zabijają każde - kwestia jest tylko czy szybko, czy powoli.

Ćpun to też człowiek i chce normalnie żyć


Trudne i ciężkie leczenie, jakie chcą przechodzić narkomani uzależnieni także od trawki, jest na szczęście możliwe. A Kora? Kora ćpa, bo taki jest jej wybór.Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (35):

Sortuj komentarze:

antek patelmitrz
 • antek patelmitrz
 • 30.08.2012 20:32

ma rację niech jara gandzię a rządowi wuj do tego ,to co jem piję i walę to moja broszka.

Komentarz został ukrytyrozwiń
jacenty walenty
 • jacenty walenty
 • 27.08.2012 20:17

Popieram PaniaOle (KORE) ja sam pale czasami, a w Polsce zacofanej to narkotyk !Ile pijakow ,nierobow ,lachodrow lazi po Polskich ulicach? Joint to tez lek! Ma tyle samo pozytywow jak i negatywow! W Holandii jakos nie maja z tym problemow. Wiecej pieniedzy trafia do skarbu panstwa a nie do dyllerow! A jak pala to i tak beda palic! JESTEM ZA LEGALIZACJA MARYSKI w POLSCE!

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 27.08.2012 15:38

Ten wielki cyrk Panie Józefie działa pod przywództwem - nazywa się Platforma Obywatelska - o tym też trzeba mówić!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ukuwa się takie pojęcia dla potrzeb, jak np. AUTORYTETY, co Indianie nazywali Radą Starszych, a inni Radą Starców, są jeszcze takie kreatury jak CELEBRYCI, za duże pieniądze, dla gawiedzi.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A czy w ogóle w Polsce mamy AUTORYTETY?

Komentarz został ukrytyrozwiń

To wszystko przekonywuje mnie, że Polska jest jednym wielkim cyrkiem...

Komentarz został ukrytyrozwiń
bt
 • bt
 • 26.08.2012 20:06

Autorytetami dla osób uzależnionych, którzy podejmują próbę leczenia z narkomanii, są neofici i to oni mają na szczęście, tę siłę przebicia, której potrzebują pacjenci. To ludzie z ogromną wiedzą, ale mają też świadomość tego, że legalizacja marihuany, pewnie będzie":-(..... lecz godzą się na nią tylko dlatego, żeby oszczędzić młodzieży kolizji z prawem.
Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
polecam
 • polecam
 • 26.08.2012 16:26

kora J.ćpa? czyżby susz był najlepszym pocieszaczem?http://niepoprawni.pl/blog/6318/kora-jcpa-czyzby-susz-byl-najlepszym-pocieszaczem

Komentarz został ukrytyrozwiń
przeminęło z wiatrem
 • przeminęło z wiatrem
 • 26.08.2012 15:18

ćpun ćpuna zawsze będzie bronił czy nie tak było p.Traciak?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Magda
 • Magda
 • 26.08.2012 14:54

Niestety, ale mamy chore prawo. Media nie mają teraz innych tematów, więc muszą czymś się zająć. Kora jest osobą publiczną i dlatego całe to nagłośnienie, gdyby chodziło o zwykłego Kowalskiego nikt by o tym nie słyszał, a i jemu nic by nie zrobili. Poza tym czy ktoś osobiście widział Korę palącą marihuanę? Odpowiedź jest prosta - Nie!!! Ludzie zajmijcie się sobą. Kora jest niewinna.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.