Facebook Google+ Twitter

O Mario Magdaleno

Media ogłupiają, a dziennikarki są prostytutkami. Tak stwierdził z pewną siebie miną w SuperStacji, w programie „Nie ma żartów” prowadzonym przez Elizę Michalik, ksiądz Stanisław Małkowski. Nie wiem co myśli o dziennikarzach.

Przyznał jednak tym samym bezpośrednio, że telewizja „Trwam” i „Radio Maryja” (jako media) ogłupiają swoich słuchaczy i telewidzów. Zgadzam się niestety z ks. Małkowskim, jednak tylko w pewnym zakresie. Media ogłupiają ludzi bezkrytycznie odbierających ich przekaz.

W tym kontekście współczuję odbiorcom telewizji „Trwam” i „Radia Maryja”, którzy chyba są ogłupiani na własne życzenie. Odbiorcy innych mediów zapewne posługują się niezbędnym ludzkim wyposażeniem w postaci mózgu. Ten bowiem pozwala na selektywny odbiór przekazu medialnego i jakiekolwiek jego przemyślenie.

Poza tym tenże ksiądz, z równie pewnym wyrazem swej twarzy stwierdził, że kto nie zgadza się z PiS, nie jest patriotą. Nie zgadzam się z poglądami prezentowanymi przez PiS dlatego, że nie jest mi obojętny los rodaków. Nie zgadzam się z manipulacją ludzkimi uczuciami. Nie zgadzam się ze zbyt restrykcyjnym stosowaniem reguł „niby prawnych”. Czy to jednak znaczy, że nie jestem emocjonalnie związany z moją Ojczyzną?!

Dziwne, że niektórzy księża, posługując się jezusowym przesłaniem dalecy są od niego. Choć, jeśli Maria Magdalena, wg ideologii dominującego u nas kościoła, była pewnie dziennikarką... Wszystko jest chyba dopuszczalne?!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

pstragpotokowy
  • pstragpotokowy
  • 09.08.2011 11:07

...ufam, ze pytania, na ktore odpowiadal Dobrodziej byly autorstwa Pani Elizy?...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.