Facebook Google+ Twitter

O miłości która boli

Ślubując miłość i wierność, wszyscy zakochani wierzą w to, że tak będzie zawsze. Decydując się na rodzinę myślimy o tym, że będziemy mieć dzieci. Plany są piękne, ale dlaczego krzywdzone są niczemu nie winne pociechy?

Jak w bajce. / Fot. Ryszard KrawczykNajwygodniej odejść, po doświadczeniach w małżeństwie, rozwieść się i porzucić tak pięknie planowane życie małżeńskie.Kto cierpi? Dzieci. To one są ofiarami nieodpowiedzialnych związków. To dzieci muszą patrzeć jak ojciec - alkoholik bije matkę, to właśnie dzieci muszą patrzeć bezradnie na swoje dzieciństwo bez uczuć i cierpieć, nawet bardzo cierpieć.

Czasami to "niemy krzyk" w pokoju gdzie rozgrywa się tragedia. Dziecko zazwyczaj milczy i boi się powiedzieć prawdę. Tak było z dzieckiem mojej sąsiadki.
W domach rozgrywa się tragedia.Nie bójmy się interweniować. / Fot. Beata Traciak
Wiem, że to trudne zadzwonić i interweniować jeśli widzimy, że obok sąsiad, lub sąsiadka zachowuje się dziwnie. Ale trzeba ,bo to już nasz wspólny obowiązek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 28.02.2010 22:31

Ten problem chyba nigdy nie będzie rozwiązany Beatko...Dzieciaczki niczemu są nie winne!One najwięcej cierpią!

Komentarz został ukrytyrozwiń

To trudny temat i dochodzi tu gra dzieckiem, szczególnie przez matki. Ojciec w takich sytuacjach jest na straconej pozycji...pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.