Facebook Google+ Twitter

O niepełnosprawnej młodzieży, czyli "Za jeden uśmiech serce całe"

Współautorzy: Marta Wróbel

"Impresje Artystyczne 2010" przeszły już do historii, jednak Telewizja Polska postanowiła przygotować reportaż z tego muzycznego spotkania, który wyemituje TVP 1 już 7 sierpnia o 11.30.

Angela Wawrzyk- laureatka Grand Prix 2010 / Fot. M. WróbelImpresje Artystyczne to festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej, który odbywa się w Ciechocinku. Organizatorem tej osiemnastodniowej imprezy jest Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych PRO Omnibus.

Koncerty "Impresji" - dwa konkursowe, galowy i koncert laureatów w Toruniu - poprzedziły dwutygodniowe warsztaty wokalne prowadzone przez instruktorki Ewę Lewandowską, Katarzynę Piasecką, Agnieszkę Olszewską i Agnieszkę Szromek. Podczas tych dwóch tygodni warsztatów młodzież każdego dnia spotykała się z Orkiestrą Symfoników Bydgoskich w Sali Gregoriańskiej w Ciechocinku, podczas prób muzycznych z piosenkami przygotowanymi na koncerty.

Wszyscy, którzy mają możliwość oglądania TVP Bydgoszcz mogą zobaczyć ten sam program w sobotę (7 sierpnia) o godz. 19.00 lub w niedzielę (8 sierpnia) o 16.45.

Patronat medialny nad Festiwalem pełnią Wiadomości24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.