Facebook Google+ Twitter

O poranku Polacy wolą pisać na Instagramie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-01-14 14:10

Polacy rozpoczynąją dzień w sieci od hashtagów na Instagramie. Do godziny 11.00 na Facebooku pojawia się tylko 7,1 % wpisów na temat poranka.

Polacy rozpoczynąją dzień w sieci od hashtagów na Instagramie. Do godziny 11.00 na Facebooku pojawia się tylko 7,1 % wpisów na temat poranka. Lubimy chwalić się tym co robimy, co jemy i pijemy. Najpopularniejszym porannym napojem jest oczywiście kawa Latte. Tylko w tym tygodniu Latte w Starbucks®. do godziny 11:00 będzie o 3 zł tańsza.

Z badań przeprowadzonych przez IRCenter.com dla Starbucks® wynika, że najwięcej hashatgów odnoszących się do początku dnia Polacy publikują na swoich kontach w serwisie Instagram (68,2%). Tam zazwyczaj Internauci rano witają się ze znajomymi i chwalą się czymś nowym, np. wyglądem, krajobrazem, czasem spędzonym z przyjaciółmi lub „niespodziewaną” podróżą.

Kawa jest dla użytkowników Instagrama istotnym elementem śniadania oraz najpopularniejszym napojem, o którym pisze się z samego rana. Dlatego Starbucks® przygotował specjalną ofertę dla wszystkich miłośników porannej dawki kofeiny. W tygodniu od 12.01 do 16.01 każda zakupiona do godziny 11:00 Latte będzie o 3 zł tańsza. To świetna okazja, aby dobrze zacząć dzień i by wprawić się w wyśmienity nastrój. Przygotowana przez baristów kawa z intensywnym w smaku espresso oraz lekko spienionym mlekiem z pewnością postawi nas na nogi, a także wywoła uśmiech na twarzy na cały dzień.


*Badanie IRCenter.com przeprowadzone dla Starbucks® w oparciu o analizę dyskusji w mediach społecznościowych w okresie październik 2014 – styczeń 2015. W ramach badania uwzględnione zostały tylko hashtagi, które bezpośrednio odnoszą się do poranka. W badaniu uwzględnione zostały tylko treści opublikowane przez Internautów w godzinach 6:00-11:00.
(Katarzyna Tarmas)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.