Facebook Google+ Twitter

O prostytucji, womitach, cenzurze i jedynie słusznej linii

"Rzygać mi się chce" - napisał w komentarzu Adam Degler. Odruch taki spowodowała u niego lektura zamieszczonego w serwisie zapisu rozmowy z młodą prostytutką. Komentarz mnie zafrapował. I nie dlatego, bym przepadał za gastrologią.

Do Autora mam sporo szacunku; publikował w serwisie naprawdę dobre teksty. "Liczba propagandowych śmieci, jaka zalewa ostatnio ten serwis, jest ogromna. W24 chcą być w pierwszej linii walki o nowe społeczeństwo - takie, które sika pod krzyżem, dumnie się qrwi, nienawidzi księży, a poza tym jest wykształcone, zamieszkuje wielkie miasta i idzie z duchem postępu. Rzygać się chce..." - brzmi jego pełny komentarz.

Nie mam zamiaru dawać rad, mniejsza o żołądkowe sensacje. Nie do końca najważniejszy jest też sam opis dylematów dziewczyny, płacącej ciałem za utrzymanie. Zdziwiło mnie raczej zawarte w komentarzu przedstawienie W24 jako miejsca, gdzie dobierając materiały celowo uprawiamy ideologiczną krucjatę przeciw cennym dla kogoś wartościom. Bo z tym zgodzić się nie mogę.

Nie filtrujemy tekstów ze względu na oceny wyrażane przez autora. Poza opisem wydarzeń (wszelkiego typu) i za wyjątkiem sprzecznych z prawem (np. peanów na cześć komunistycznych rzeźników) treści, publikujemy to, co sformułowane jest zrozumiale i wyraża przekonania piszącego. Więcej jest w serwisie materiałów opisujących powody niechęci do wiary niż tekstów do niej zachęcających? Szkoda, ale wcale nie oznacza to ideologicznego skrzywienia redakcji. Oznacza jedynie, że mniej osób pisze teksty z drugiej kategorii.

Zachęcam do pisania. Do przekonywania. Do prezentowania argumentów, a nie treści żołądka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

To zdarzają się peany na cześć rzeźników ?
Szkoda, ze nie można poczytać... to mogłoby być pouczające dla młodzieży. Kult wodza, ślepe posłuszeństwo, terror, bezgraniczna miłość do pierwszego sekretarza. Orwell w oryginale...szkoda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nocne życie prawdziwego Polaka:
- przewracać kosze na śmieci, rozbijać ławki w parku, demolować przystanki autobusowe, rzygać pod płotem, rozbijać latarnie uliczne, tłuc żonę lub dzieci, oraz - wyższa forma planktonu -
- rzygać spamem na portal w obronie wartości i w celu podnoszenia jego poziomu.
-

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, ja wolę pierwszą kategorię!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jakby napisał że Wiadomości chcą być poprawne politycznie toby nikt nie zauważył ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

No, ale zareklamować linię nie jedyną, a słuszną - zawsze można.
Nawet cyklicznie.
Od dziś mogą to być czwartkówki Naczelnego :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.