Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3286 miejsce

O. Rydzyk chce pomocy UE w sprawie referendum dla TV Trwam

Unia Europejska nigdy nie była dobrze widziana w opinii o. Rydzyka. Krytykował ją nagminnie dopóki nie znalazł sposobów na wyciąganie z jej kasy pieniędzy na swoje medialne i biznesowe potrzeby. Teraz także pójdzie po pomoc do UE. W sprawie referendum.

O. Rydzyk wytycza cele bliższe i dalsze w działalności biznesowej. Po pomoc zawsze idzie do Unii Europejskiej. Bo tam kasa pękata a tu kasy nie ma. Tym razem jednak chodzi nie o kasę, lecz o pomoc polityczną w sprawie wielkiej jak Radio Maryja, czyli w sprawie TV Trwam. Radio radzi sobie całkiem nieźle. A TV Trwam chce więcej niż ma, więc o to więcej chce sięgnąć do UE i Europy. Zamierza zorganizować referendum.

Wpierw środowisko Radia Maryja zrobi kampanię w sprawie zbierania podpisów pod wnioskiem o referendum europejskie. I to środowisko Radia Maryja będzie również zbierać podpisy. To w ramach walki o koncesję na multipleksie cyfrowym dla Telewizji Trwam. Tak, więc walka wkracza w kolejną fazę- pisze "Polska The Times", powołując się na ustalenia "Rzeczpospolitej".

Nie ma na co czekać, trzeba działać. Prócz marszów poparcia w tej sprawie, które chodzą po kraju od pewnego czasu (było ich już 50), na początku czerwca będzie podobny marsz w Brukseli. Zorganizuje go PiS. Tymczasem w kraju powstaje instytucja "SOS - Komitet Obrony Telewizji Trwam". Wzorowany jest na podobnym – udanym w skutkach Komitecie SOS - dla Radia Maryja. To właśnie w latach 90. XX wieku, Komitet SOS walczył o przyznanie przez KRRiT dla Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka. dodatkowych częstotliwości. I skutecznie wywalczył. Może i teraz się uda.

Czytaj także:

PiS będzie bronić TV Trwam w Brukseli


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (14):

Sortuj komentarze:

roleX
 • roleX
 • 17.05.2012 12:07

Ty z tym nickiem(red Dzisiaj 09:09) Właśnie niech wszyscy wiedzą jak to jest z tym Rydzykiem .Tu sobie poczytaj i myśl tym swoim móżdżkiem , może coś z tego przyjmiesz do wiadomości.

link

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
 • red
 • 17.05.2012 09:09

@ JW@ masz rację - niech świat widzi jaki mamy PO bolszewicki obciachowy rząd ,POpaprany rząd. Gdzie łamane są prawa człowieka gdzie chamy biją dziennikarzy ,a chorzy na raka nie mogą liczyć na pomoc państwa bo umierają z braku leków .Niech świat widzi tą POparaną wiochę!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy o. Rydzyk nie sprzedał duszy diabłu? A tak poważnie, to po prostu wstyd na całą Europę. Unia ma decydować o polskim multipleksie? Ciekawe co wymyśla w czasie Euro?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janina Morawiedla
 • Janina Morawiedla
 • 17.05.2012 02:24

Teraz się przedstaw ty chamski ciulu,JW@ Dzisiaj 01:07 .
Podpisz się imieniem i nazwiskiem i gdzie mieszkasz.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
 • JW@
 • 17.05.2012 01:07

Nawet do ONZ trzeba pojechać i powiedzieć im że Polska to dziki kraj,rządzony przez POpaprany rząd ,że istnieje jeszcze system PObolszewicki . Wszystkim trzeba mówić i pokazywać światu jaki bandycki system panuje w Polsce! Niech świat słyszy i podziwia że w Polsce króluje postkomuna .... XXI wieku i w centrum Europy , hańba!!!! Trzeba im także powiedzieć że nasz Noblista to tragiczna pomyłka i niech spróbują mu zabrać tą nagrodę bo to hańba dla komitetu noblowskiego!

Komentarz został ukrytyrozwiń
uważny
 • uważny
 • 16.05.2012 22:09

Na tej stronie ,która pisze jest napis taki oto.
w24link

Komentarz został ukrytyrozwiń
uważny
 • uważny
 • 16.05.2012 22:05

Moja rada dla Pana Andrzeja Chorążewicz .Jeśli jest temat powiązany z Twoim artykułem to wpisz tak np:
w24linkł/rydzykowisko¬_czyli_europo_ratuj_telewizje_trwam_23
3068.htm!#plus-736884 o to zaposz , póxniej wklej w miejsce gdzie komentujesz i wyskoczy linkpo naciśnięciu klawisza Enter
To przepisałem , a znajduje sie na samej górze nad twoim artykułem

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jakub Ch
 • Jakub Ch
 • 16.05.2012 21:56

Mam pytanie : a Marta Jedzie ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
uważny
 • uważny
 • 16.05.2012 21:55

Zalecam rowniez przeczytać komentarze do niżej podanego linku.warto, zapewniam.
link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jolka
 • Jolka
 • 16.05.2012 21:52

Polska to dziki kraj. Nie ma drugiego takiego członka Unii , który systematycznie obgaduje własny kraj . PiS i Rydzyk nie dorośli do demokracji .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.