Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

104 miejsce

O. Rydzyk: Do Sejmu weszli sodomici. Musimy ratować dzieci i młodzież

O. Tadeusz Rydzyk ocenił w Radiu Maryja powyborczą sytuację w Polsce. Jego zdaniem do Sejmu weszli "sodomici".

Sonda

Co sądzisz o wypowiedzi o. Rydzyka?

 / Fot. GRZEGORZ DĘMBIŃSKI / POLSKAPRESSE"Zobaczcie, jak młodzież zagłosowała. Myślę, że oni sobie za przeproszeniem dla szpasu zrobili to, zagłosowali na tych ludzi, którzy nawet nie chcę mówić. Przecież to jest straszne! Wchodzi do Sejmu mężczyzna, który stał się kobietą, transwestyta. Ja nie jestem przeciwko człowiekowi, ale widzimy, jakie wartości on niesie. Wchodzą ludzie, jak ktoś nazwał, sodomici. Ludzie, to już jest bardzo poważna sprawa!" - powiedział na antenie swojej stacji Tadeusz Rydzyk.

Za chwilę dodał również, że do człowieka należy podchodzić z szacunkiem, nawet jeśli jest zbrodniarzem.

Dyrektor Radia Maryja zachęcał do wytężonej pracy. "Jesteśmy rozpracowywani przecież od zakończenia wojny, najpierw ten trend z Moskwy, a teraz inny trend, Nowa Lewica, trzeba to wiedzieć. To zorganizowana sprawa, a my też mamy się organizować i nie poddawać się" - stwierdził redemptorysta.

Jego zdaniem konieczne jest "zatrzymanie destrukcji". Apelował również o ratowanie dzieci i młodzieży. Według Rydzyka, nie można tłumaczyć się chorobą, bo sprawa jest pilna - informuje Gazeta Wyborcza.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (41):

Sortuj komentarze:

Joanna
 • Joanna
 • 20.10.2011 02:16

Szef Imperium z Torunia już nie jest uśmiechnięty.Bardzo mocno przeżył wyniki wyborów.Pieniądze zawsze były w jego zasięgu.Za 4 lata nie będzie już miał wielu zwolenników.

Komentarz został ukrytyrozwiń
####I TYLE
 • ####I TYLE
 • 16.10.2011 18:32

RYDZYK TY WALISZ GŁUPOTY --- WY ŚIĘ MUSICIE POPRAWIĆ . TROCHĘ POKORY!!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
były polak
 • były polak
 • 14.10.2011 00:22

...wróg nie śpi, zachowujemy czujność tow... Ad rem zaś: już wielki klasyk celnie skonstatował, iż polskość to nienormalność, wiec wyleczyć Się z niej nie mam wielkich nadzieii, azaliż każda pomoc w tej trudnej przypadłości milę będzie powitaną...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@były polak

Jestem aktualnym Polakiem i mniemanie, że cytując porzekadło o ciszy i trumnie chcę powiedzieć więcej, niż powiedziałem - nie jest uprawnione...

Komentarz został ukrytyrozwiń
były polak
 • były polak
 • 13.10.2011 23:44

"Ciszej nad tą trumną"...POLski jak mniemam... Mr. Arkadiuszu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Ciszej nad tą trumną"...
Panu Ojcu Doktoru, Dyrektoru, życząc trzystu lat życia (dla księdza - kicha oczekiwania na zbawienie) chciałembym przekazać, że mam w pamięci wspomnienia Rydzykowych kolegów z czasów pielgrzymek dla "niemieckich moherów"...

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
 • gorol
 • 12.10.2011 21:17

starej sie o swoje dziecka a ni o moje ojcze

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wykształciuch2
 • Wykształciuch2
 • 12.10.2011 20:23

Rydzyk jest bezczelnym politykiem,bo o księdzowaniu juz dawno nie ma mowy.Jego towarzystwo,to nie wierni lub inni księza-to politycy. Znajomy bedąc w wojsku miał okazję (świetny kucharz w woju był przy min.obrony kucharzem,ale bywał i kelnerem wprzy specjalnych imprezach) obsługiwac (oddelegowany odgórnie) imieniny ojczulka. Rydzyk sie nie certolił-imieniny na siedemset osób. O jedzeniu nie wspomnę,ale jeśli chodzi o napitki to samego whiskacza dwa lubliny przyjechały. I ten złodziej i tupeciarz ma czelnośc tak obrażać ludzi? I do tego wygadywać kretyństwa,które średniooczytany człowiek wysmieje,a jedynie tuman przyzna rację. Nie wierze ,że nie ma na niego bata,tylko jakoś brak chęci i motywacji uwikłanych w układy interpersonalne polityków od lat koczujacych u władzy. To jest straszny człowiek,który nie dość ,że pasozytuje na Polsce,to jeszcze te bidule-babinki z klęczników omamia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto, Panie Marku - w imię obrony ojczyzny wszystko jest dozwolone. Ci ludzie podpisali by i pakt z szatanem jakby im zagwarantował całkowitą dominację "ich chrześcijaństwa" w Polsce. Piszę "ich chrześcijaństwa", bo z naukami Jezusa to oni mają mało wspólnego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co się tyczy okaleczeń, to od końca XVI w. papieska Sykstyna i inne chóry kościelne były chłonnym rynkiem zbytu na śpiewaków-kastratów. (U źródła leżał fakt, że kobietom zabroniono śpiewu podczas uroczystości i nabożeństw kościelnych - "mulier taceat in ecclesia").
Skoro stworzono popyt, to pojawiła się podaż - mimo obowiązującego zakazu papieskiego w chrześcijańskich Włoszech kwitł proceder kastracji uzdolnionych wokalnie chłopców, głównie pochodzących z ubogich rodzin. Aby uniknąć ekskomuniki, wystarczyło uzasadnić zabieg wskazaniami medycznymi. W książce Patrica Barbier "Farinelli. Prawdziwa historia genialnego kastrata" czytamy:

"Zachował się na przykład kontrakt ośmioletniego chłopca, Francesca Rizzo, którego w 1697 roku powierzono na piętnaście lat pewnemu śpiewakowi i jego bratu, kanonikowi i śpiewakowi katedry w Gallipoli: obaj mężczyźni zobowiązują się kształcić go i zapewnić godziwe utrzymanie w zamian za całość zysków, jakie im przyniesie; będą mogli również zabrać chłopca gdziekolwiek zapragną i kazać wykastrować, kiedykolwiek zechcą. Inny wcześniejszy kontrakt (1671) stanowi, że chłopiec Paolo Vannini zostanie wykastrowany na koszt maestro."

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.