Facebook Google+ Twitter

O. Rydzyk: "Jakby mogli, to by mnie otruli. I tak samo was wszystkich"

Powyższe słowa wypowiedział na antenie Radia Maryja o. Rydzyk. Tak odniósł się on do posiedzenia sejmowej Komisja Kultury i Środków Przekazu.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Os_rydzyk.jpg&filetimestamp=20070929203215 / Fot. Jacek 767, CC BY-SA 3.0 / WikipediaDyrektor Radia Maryja na antenie dzielił się refleksjami z wrażeń z posiedzenia sejmowej komisji kultury i środków przekazu, gdzie zajmowano się multipleksem oraz TV Trwam.

"To, co wyprawiali posłowie i przewodniczący komisji z PO to jest dramat" - mówił o. Rydzyk, dodając: "To jest kneblowanie ust, to jest totalitaryzm".

Zakonnik apelował do słuchaczy, aby zaprzestali płacenia podatków, bo jak twierdził, ponad 90 proc. katolików przez swoje podatki utrzymuje tych, którzy niszczą Polskę".

O. Rydzyk audycję podsumował stwierdzeniem, że: "Jakby oni mogli, to by albo mnie otruli, zamknęli w więzieniu czy nie wiem, co by zrobili. I tak samo was wszystkich" - mówił.

Dodatkowo dyrektor Radia Maryja apelował, aby Polacy nie szukali wsparcia z Moskwy czy Brukseli, lecz słuchali swojego własnego polskiego głosu.

Źródło: Link

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

Rydzyk widzi i słyszy wszystko to co nas otacza i co się wokół nas i z nami dzieje. Moje poglądy na naszą rzeczywistość są zbieżne z Jego poglądami. Wy też przejrzycie, tyle tylko, że już będzie "mleko rozlane". Troja, też mogła by istnieć, gdyby posłuchano Laokoona i Kasandry.

Komentarz został ukrytyrozwiń
red
  • red
  • 09.02.2012 19:23

Ile można dostać za Ciotę moskiewską TUSKA ???

Komentarz został ukrytyrozwiń
No Nie
  • No Nie
  • 09.02.2012 18:29

A ile można dostać za takiego Rydza ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
kinga j.
  • kinga j.
  • 09.02.2012 17:16

Niech go trują, będzie jednego pasożyta mniej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jutro
  • Jutro
  • 09.02.2012 16:13

Wolnmosc slowa chca zdeptac. ACTA zatwierdzili. Telewizje TRWAM usuneli.
Nic POlszewii nie przeszkadza, ze protest przeciw ACTA podpisalo przeszlo MILION OSOB!
Nic POlszewii nie przeszkadza, ze przeciw usunieciu tv TRWAM podpisalo sie przeszlo MILION OSOB!
Ida w zaparte, depcza Konstytucje, podstawowe prawa demokracji, prawa obywatelskie.

Kto broni cenzury i popiera ten totalitarny rzad PO jest czlonkiem POstkomuny.
Ten totalitaryzm POsowiecki jest jak walec.
Nawet zdeptali te zasady, ktore sami ustanowili dla KRRiT.
Wsio Polszewia zdepta. Zrujnowali Polske dokladnie. Po nich tylko potop.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Irena K
  • Irena K
  • 09.02.2012 15:16

Boją się prawdy - ręka sprawiedliwości ich dosięgnie ,Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jw@
  • Jw@
  • 09.02.2012 15:10

Komu ta banda POwska służy - Polsce czy Moskwie?? o.Tadeusz Rydzyk jako patriota ma rację ,że trując Go pozbyli by się problemu!

Historia ten szkodliwy rząd oceni !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Pokuta
  • Pokuta
  • 09.02.2012 15:08

o NIE OJCZULKU , Ty jeszcze musisz pocierpieć za zło wyrządzone Rzeczpospolitej !

Komentarz został ukrytyrozwiń
erk
  • erk
  • 09.02.2012 15:06

jeżeli ktoś lubi retorykę stosowaną przez Rydzyka,powinen posłuchać tego:

http://www.youtube.com/watch?v
=2IgOoztpNqw&feature=related

I życzę poprawy zdrowia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
konio
  • konio
  • 09.02.2012 14:46

Rydzyk nie może się pogodzić z faktem,że wraz z przegraną komuchów i zmarginalizowaniu lewicy, stracił on na znaczeniu i ma coraz bardziej "pod górkę".Dlatego nawołuje z eteru swojej telewizji do nieposłuszeństwa obywatelskiego i zaprzestania płacenia podatków oraz bojkotowania demokratycznie wybranych władz RP.Tęskni za czasami,kiedy postkomunistyczna władza niesiona oczekiwaniami społeczeństwa-dyktowanymi przez kleryków-dawała kościołowi wszystko co im się tylko zamarzyło.Rydzyk przyzwyczajony jedynie do "brania"nie może zrozumieć,że czasy sie zmieniły i nie wystarczy już wyciągać łapę mówiąc:dawaj!