Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

27919 miejsce

O tym będzie głośno: koncert promujący płytę Grube Jointy 2 w Gdańsku

Koncert promujący płytę "Grube Jointy 2" już w środę 23 lutego w gdańskim klubie Parlament! Jest to impreza godna uwagi między innymi ze względu na trzymających wysoki poziom polskich raperów.

plakat promujący imprezę. / Fot. www.parlament.com.plKoncert, który jest również wyrazem sprzeciwu wobec przepisów dot. narkotyków, odbędzie się 23 lutego roku 2011 w gdańskim klubie Parlament.

Atmosfera z całą pewnością będzie gorąca, a to za sprawą artystów z najwyższej półki. Do czerwoności rozgrzewać publikę będą: Donguralesko, Sobota, Wini, Rena, Trzeci Wymiar, VNM, Illharmonix oraz Akcja Spontan (support). Jeśli ktoś interesuję się tym rodzajem muzyki, na pewno po przeczytaniu tych pseudonimów zaciera ręce i pobiegnie po bilet. Na pewno możemy spodziewać się rapu na wysokim poziomie - każdy z nich taki reprezentuje. Mnie osobiście bardzo ciekawi występ VNM, który wydał niedawno płytę bijącą rekordy popularności w sklepach muzycznych sieci "Empik".

Imprezę poprowadzi nie kto innych, jak Rufin MC, a za gramofonami będziemy mogli usłyszeć Dj Kostka, Ace i Miszyna. Za bilet w dniu koncertu zapłacimy 40 pln, natomiast we wszystkie dni przed 23 lutym - 35 pln. Punkty sprzedaży biletów znajdziecie na stronie www.parlament.com.pl w zakładce imprezy. Koncert zaczyna się o godzinie 19.00, ja będę na pewno i mam nadzieje, że Was też tam nie zabraknie, gdyż impreza zapowiada się konkretnie!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.