Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

24180 miejsce

O tym, dlaczego nie warto kłamać w swoim CV

Sukces zawodowy to wspinaczka od podnóża góry, na jej sam szczyt. Każdy z nas pragnie dostać pracę o której zawsze marzył, chce się w niej utrzymać, a potem awansować. Jak napisać dobre CV i nie skłamać?

http://blog.workexpress.pl/2011/07/08/bedziesz-mowil-prawde-i-tylko-prawde-w-swoim-cv/?utm_source=google&utm_medium=artyku%C5%82&utm_campaign=wskaz%C3%B3wka

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Artykuł jest dla poszukujących pracy, Ci co już pracują w jakiejś firmie wiedzą jakie jest prawdziwe oblicze jego pracodawcy patrząc z perspektywy "inside", wtedy mogą go oceniać. Osobiście uważam,że jeżeli mam same negatywne informacje na temat jakiegoś pracodawcy, to nie aplikuję do takiej firmy.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Romuald Rozwidłowski
  • Romuald Rozwidłowski
  • 11.07.2011 11:17

Tak zwani pracodawcy przede wszystkim oni oklamują tych co udało się usidlic w swojej firmie .Obiecują niestworzone rzeczy a w późniejszym oresie ulega to "zapomnieniu" gdy pracownik po zweryfikowaniu obietnic i stanu rzeczywistego to zauważy .Co z tego , że odejdzie od takiego pracodawcy skoro np. przez 3 miesiace był oszukiwany i pracował za minimum krajowe a pracował niczym wół roboczy .to proszę napisac a nie jakies farmazony dla upośledzonych umysłowo albo absolwentów bez doświadczenia życiowego .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.