Facebook Google+ Twitter

O tym, jak kartka dobrych życzeń odwiedziła Kraków

Co się działo z kartką dobrych życzeń pomiędzy Warszawą a Braniewem? Pora uzupełnić lukę!

Biję się w piersi - zajęta batalią przeciw absurdalnym poczynaniom Narodowego Funduszu Zdrowia poważnie zaniedbałam sympatyczną akcję "Kartka dobrych życzeń W24"...

Kartka przywędrowała do mnie ze stolicy - czekałam na nią niecierpliwie, odkąd Ewa Krzysiak poprosiła mnie o podanie adresu. Obawiałam się, że przyjdzie mi czekać bardzo długo, jako że większość bożonarodzeniowych życzeń dotarła do mnie w okolicach Trzech Króli. O dziwo, Poczta Polska tym razem szybko uporała się z dostarczeniem przesyłki. Czyżby zaważyła na tym potęga prasy?

Choć Redakcja wyprawiła w drogę sporą kartkę, zaczyna już na niej brakować miejsca - dziennikarze obywatelscy nie należą przecież do osób małomównych i nie zwykli wypowiadać się zwięźle. Wzorem poprzedników dołączyłam więc do przesyłki kolejną pocztówkę, aby nie zabrakło miejsca na dobre słowo. Dodałam też osobiste życzenia dla Adresata - sama otrzymałam takie od Ewy. Na kartce od Niej znalazłam też radę: Wypłyń na głębię! Choć nie należę do osób przesądnych, potraktowałam ją jako zachętę do podjęcia radykalnych zmian w życiu zawodowym, które od pewnego czasu planuję. Czyż nie wygląda to na znak od Losu? Znak od Losu? / Fot. Marta Jenner

Pesymistyczne przewidywania naszego kolegi Wiesława obudziły we mnie ducha przekory - postanowiłam, że kartka trafi tym razem na krańce Rzeczypospolitej. Co prawda z inicjatywy Antoniego Nadzikowskiego zamiast w Białymstoku znalazła się w Braniewie, ale cel i tak został osiągnięty.

Gorąco życzę wszystkim Autorom: Wypływajcie na głębię!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Niedługo zamieni się w wielką pakę. :D

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.02.2010 20:47

To jeszcze można liczyć na pocztę?!...... :-)) 5* Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.02.2010 19:03

Marto, kartka już jest w drodze:) Powędrowała dzisiaj do Augustowa z kolejną widokówką dołożoną do kolekcji. Coraz grubsza się robi koperta, dołożyłem i ja swoje. Czekamy na sygnał z Augustowa :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jacenty, tak to się zaczęło: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marto ...streszczenie o co chodzi !...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Marto, dzięki za wydłużenie kartkowej podróży.

Komentarz został ukrytyrozwiń

:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.