Facebook Google+ Twitter

O tym, jak zrealizowałem swój cel

Oglądając program na MTV - Buried life (Zdążyć przed śmiercią) o grupie młodzianów, którzy sporządzili listę stu rzeczy, jakie chcieliby zrobić przed śmiercią, pomyślałem, że sam mam takie plany, które za wszelką cenę chcę zrealizować.

Jedną ze spraw, które chciałbym załatwić w pierwszej kolejności jest rozmowa prasowa z piłkarzem Wisły Kraków- Maciejem Żurawskim. Darzę tego zawodnika sympatią, za to co zrobił dla polskiej piłki, zarówno tej klubowej jak i reprezentacyjnej. Napisałem zresztą jakiś czas temu o tym piłkarzu: Tu: Za co kocham piłkę nożną? Przeczytaj moją historię i tu: O idolu
Po przeczytaniu na pewno będziecie wiedzieć o co chodzi. Myślę zatem, że wywiad z Żurawiem to coś, co chciałbym mieć w swoim dorobku! Czy mi się to uda? Okaże się poniżej… Ale po kolei.

Fakty są takie: na rozmowę jest szansa, urządzenie nagrywające posiadam, legitymacja prasowa też jest. Trzeba więc działać.

Poniedziałek, 17.01.2011, około godziny 12.00: Zacząłem od telefonu do rzecznika Wisły - Adriana Ochalika. Przedstawiając się tradycyjnie jako dziennikarz Ekstraklasa.net/Wiadomosci24.pl. Nie miał jednak za wiele czasu i poprosił o telefon, ale później, wyjaśniając, że przebywa właśnie na spotkaniu z prezesem. Dobra, rozumiem, nie co dzień rozmawia się z prezesem, człowiek musi być cierpliwy. Swoją drogą, nie jest łatwo umówić się na wywiad, bowiem piłkarze jak nie trenują, to właśnie leczą kontuzję lub są w trasie na mecz, zgrupowanie i tak dalej. Już w piątek Wisła leci zresztą do Hiszpanii na obóz… W klubowych gabinetach obecnie dzieje się wiele, zatem rzecznik też ma sporo obowiązków. Także transfer tego Izraelczyka-Meliskona, dzisiejsze pożegnanie „Brożek brothers”, jak o Brożkach piszą w Turcji, na pewno zabrało dużo czasu…

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.