Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9090 miejsce

O włos od absurdu. Roman Włos na prezydenta

54-letni katowiczanin, dostawca pizzy, chce w przyszłorocznych wyborach zostać prezydentem RP. Co obiecuje w zamian za głosy? Normalny kraj, w którym każdy mieszka we własnym domku z pięknym ogrodem, w garażu ma wymarzone auto, a w przydomowym hangarze... prywatny statek powietrzny.

 / Fot. ScreenZaczęło się od Sebastiana Florka, który po programie „Big Brother” zdecydował się kandydować do Sejmu. Tak samo karierę rozpoczął jego starszy kolega z programu, Janusz Dzięcioł – obecnie poseł Platformy Obywatelskiej. Furorę zrobił jednak dopiero Krzysztof Kononowicz. Przez kilka miesięcy cała Polska cytowała jedno z jego haseł wyborczych: „Nie będzie niczego”. Podobno ma zamiar startować w najbliższych wyborach. Ostatnio także słychać głosy, jakoby Jola Rutowicz, zwyciężczyni ostatniej edycji "Big Brothera", rozważała start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Namawia ją do tego Piotr Tymochowicz – człowiek, dzięki któremu Andrzej Lepper został wicepremierem.

Wybory prezydenckie dopiero za rok, jednak w polityce już zaczyna wrzeć. Pojawił się pierwszy kandydat na prezydenta – Roman Włos. Sam mówi o sobie skromnie: "Wykonuję wiele prestiżowych zawodów – jestem kramarzem, telemarketerem, dostawcą pizzy oraz myślicielem - gdy mam dużo czasu, to – podobnie jak ten baca – siedzę i myślę, gdy mam mało czasu, to tylko siedzę" – ogłasza w serwisie Nasza-klasa.

Co skłoniło 54-letniego katowiczanina do startu w wyborach? Jak podaje "Super Express": Do startu w wyścigu do prezydenckiego fotela namawiali go znajomi. Cały czas mówili: Ty się Roman marnujesz, ty możesz porwać masy.

Roman Włos rozpoczął swoją kampanię wyborczą z rozmachem, jego programy to między innymi: „Tanie Latanie Dla Każdego” – każda rodzina będzie mogła posiadać własny środek lotniczy, dzięki budowom lotnisk i hangarów, „Mały Biznes w Każdym Domu” – program, który ma na celu zniesienie składki ZUS, „Las to zdrowie” – kandydat chce zatrudnić bezrobotnych przy „zalesianiu” miast i osiedli iglakami czy „Co Polskie To Dobre” – program, w którym zakłada promowanie polskiej kuchni – flaczków, bigosu i oscypków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Po Tymińskim i innych oszołomach nadchodzi następny dostawca zakalców, folklor wyborczy jest w naszym kraju bogaty na tego pana nie głosowałbym promuje niezdrowe jedzenie,latający Roman i jego pomysły można powiedzieć w Rybniku w pewnym szpitalu gdzie drzwi są bez klamek już można mu przygotować łóżko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zgodnie z Ustawą o Wyborze Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, rozdz. 11,
art. 76 b, kampanię wyborczą można rozpocząć po ogłoszeniu postanowienia Marszałka Sejmu o wyborach, w związku z tym działania pana Romana są nielegalne"

"Prawo zabrania obiecywania korzyści w zamian za złożenie podpisu"

Dobre xD

Cóż, w końcu dał nam przykład Andrzej Lepper, jak to w polityce działać mamy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo ciekawe :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kilka razy rozmawiałem z panem Romanem, czasem pojawiał się w kawiarence internetowej u mnie w mieście :). Pamiętam jak drukował te różne hasła wyborcze typu "środek lotniczy w każdej rodzinie" na ulotkach :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurcze, paradoksalnie założenia haseł są ciekawe. Pozbyć się ZUSu...piękna idea, pozbyć się podatku pogłównego, dobrze, że nie musimy płacić innych wymysłów średniowiecza i nowożytności np. od komina =/ Zalesianie miast, że niby tworzenie parków też fajna inicjatywa=) Niemniej nie sądzę by wygrał=)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wierzę, że obywatele niebędą życzyli sobie aby ludzie bez przygotowania merytorycznego i wykształcenia narażali nas na śmieszność w świecie"

patrząc na poprzednie wybory to bym nie był taki pewien

zresztą jakie znaczenie ma program? 90% głosujących i tak nie ma pojęcia jaki program ma partia na którą właśnie oddali głos a ten koleś proponuje zniesienie składki na ZUS co już nas o paręset PLN miesięcznie przybliża do własnych statków powietrznych :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

W dobie kryzysu dobre samopoczucie dopisuje co niektórym osobom, chociaż ponoć wiara czyni cuda.
Wierzę, że obywatele niebędą życzyli sobie aby ludzie bez przygotowania merytorycznego i wykształcenia narażali nas na śmieszność w świecie. Wierzę, że w tym przypadku wiara nie uczyni cudów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I premiera Sierpa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm. Kiedyś PSL było sławne z trzech posłów, któzy się nazywali: Pęk, Sęk i Strąk.
To lepsze niż Bolek, Lolek i Tola.
Natomiast w ostatnich wyborach ludowy kandydat na prezydenta Gdańska nazywał się Młot.
Jak by było fajnie mieć Prezydenta Młota!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.