Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9355 miejsce

O włos od absurdu. Roman Włos na prezydenta

54-letni katowiczanin, dostawca pizzy, chce w przyszłorocznych wyborach zostać prezydentem RP. Co obiecuje w zamian za głosy? Normalny kraj, w którym każdy mieszka we własnym domku z pięknym ogrodem, w garażu ma wymarzone auto, a w przydomowym hangarze... prywatny statek powietrzny.

 / Fot. ScreenZaczęło się od Sebastiana Florka, który po programie „Big Brother” zdecydował się kandydować do Sejmu. Tak samo karierę rozpoczął jego starszy kolega z programu, Janusz Dzięcioł – obecnie poseł Platformy Obywatelskiej. Furorę zrobił jednak dopiero Krzysztof Kononowicz. Przez kilka miesięcy cała Polska cytowała jedno z jego haseł wyborczych: „Nie będzie niczego”. Podobno ma zamiar startować w najbliższych wyborach. Ostatnio także słychać głosy, jakoby Jola Rutowicz, zwyciężczyni ostatniej edycji "Big Brothera", rozważała start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Namawia ją do tego Piotr Tymochowicz – człowiek, dzięki któremu Andrzej Lepper został wicepremierem.

Wybory prezydenckie dopiero za rok, jednak w polityce już zaczyna wrzeć. Pojawił się pierwszy kandydat na prezydenta – Roman Włos. Sam mówi o sobie skromnie: "Wykonuję wiele prestiżowych zawodów – jestem kramarzem, telemarketerem, dostawcą pizzy oraz myślicielem - gdy mam dużo czasu, to – podobnie jak ten baca – siedzę i myślę, gdy mam mało czasu, to tylko siedzę" – ogłasza w serwisie Nasza-klasa.

Co skłoniło 54-letniego katowiczanina do startu w wyborach? Jak podaje "Super Express": Do startu w wyścigu do prezydenckiego fotela namawiali go znajomi. Cały czas mówili: Ty się Roman marnujesz, ty możesz porwać masy.

Roman Włos rozpoczął swoją kampanię wyborczą z rozmachem, jego programy to między innymi: „Tanie Latanie Dla Każdego” – każda rodzina będzie mogła posiadać własny środek lotniczy, dzięki budowom lotnisk i hangarów, „Mały Biznes w Każdym Domu” – program, który ma na celu zniesienie składki ZUS, „Las to zdrowie” – kandydat chce zatrudnić bezrobotnych przy „zalesianiu” miast i osiedli iglakami czy „Co Polskie To Dobre” – program, w którym zakłada promowanie polskiej kuchni – flaczków, bigosu i oscypków.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

Po Tymińskim i innych oszołomach nadchodzi następny dostawca zakalców, folklor wyborczy jest w naszym kraju bogaty na tego pana nie głosowałbym promuje niezdrowe jedzenie,latający Roman i jego pomysły można powiedzieć w Rybniku w pewnym szpitalu gdzie drzwi są bez klamek już można mu przygotować łóżko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Zgodnie z Ustawą o Wyborze Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, rozdz. 11,
art. 76 b, kampanię wyborczą można rozpocząć po ogłoszeniu postanowienia Marszałka Sejmu o wyborach, w związku z tym działania pana Romana są nielegalne"

"Prawo zabrania obiecywania korzyści w zamian za złożenie podpisu"

Dobre xD

Cóż, w końcu dał nam przykład Andrzej Lepper, jak to w polityce działać mamy...

Komentarz został ukrytyrozwiń

bardzo ciekawe :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kilka razy rozmawiałem z panem Romanem, czasem pojawiał się w kawiarence internetowej u mnie w mieście :). Pamiętam jak drukował te różne hasła wyborcze typu "środek lotniczy w każdej rodzinie" na ulotkach :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kurcze, paradoksalnie założenia haseł są ciekawe. Pozbyć się ZUSu...piękna idea, pozbyć się podatku pogłównego, dobrze, że nie musimy płacić innych wymysłów średniowiecza i nowożytności np. od komina =/ Zalesianie miast, że niby tworzenie parków też fajna inicjatywa=) Niemniej nie sądzę by wygrał=)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wierzę, że obywatele niebędą życzyli sobie aby ludzie bez przygotowania merytorycznego i wykształcenia narażali nas na śmieszność w świecie"

patrząc na poprzednie wybory to bym nie był taki pewien

zresztą jakie znaczenie ma program? 90% głosujących i tak nie ma pojęcia jaki program ma partia na którą właśnie oddali głos a ten koleś proponuje zniesienie składki na ZUS co już nas o paręset PLN miesięcznie przybliża do własnych statków powietrznych :]

Komentarz został ukrytyrozwiń

W dobie kryzysu dobre samopoczucie dopisuje co niektórym osobom, chociaż ponoć wiara czyni cuda.
Wierzę, że obywatele niebędą życzyli sobie aby ludzie bez przygotowania merytorycznego i wykształcenia narażali nas na śmieszność w świecie. Wierzę, że w tym przypadku wiara nie uczyni cudów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

I premiera Sierpa?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hm. Kiedyś PSL było sławne z trzech posłów, któzy się nazywali: Pęk, Sęk i Strąk.
To lepsze niż Bolek, Lolek i Tola.
Natomiast w ostatnich wyborach ludowy kandydat na prezydenta Gdańska nazywał się Młot.
Jak by było fajnie mieć Prezydenta Młota!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.