Facebook Google+ Twitter

Obaj byli znajomymi Kasi. Który ją zabił?

Osiemnastoletnia Katarzyna, mieszkanka gminy Suchożebry, wyszła z domu w poniedziałkowy wieczór, 24 kwietnia br. Następnego dnia policyjny komunikat zamieściła siedlecka prasa. Pojawiły się pierwsze wpisy, uwagi, domysły na fb.

 / Fot. Archiwum KMP SiedlceJedna z redakcji zapoczątkowała wymianę informacji, przesłano ponad 2400 udostępnień na profilu społecznościowym.

29 kwietnia o godz. 11.49 pojawił się wpis: ”została zamordowana”.

Zwłoki zaginionej Kasi znaleziono w lesie. Pobieżne oględziny wskazywały, że otrzymała kilka uderzeń w głowę. Jeden z mieszkańców pobliskiej wsi znalazł i przekazał siedleckiej Policji przedmiot, którym najprawdopodobniej
zadano śmiertelne ciosy.

 / Fot. Archiwum KMP Siedlce- Policjanci odnaleźli też inne ślady, które obecnie poddawane są badaniom kryminalistycznym – powiedział oficer prasowy KMP w Siedlcach Podinsp. Jerzy Długosz. - Szczegółowym oględzinom poddano miejsce znalezienia ciała nastolatki.

Siedlecki Sąd po zapoznaniu się ze zgromadzonymi materiałami przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej o zastosowaniu wobec podejrzanych, dwóch 19-latków, tymczasowego aresztowania na najbliższe trzy miesiące.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.