Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

35374 miejsce

Obama jakiego nie znacie [wideo]

Serwis BuzzFeed opublikował film z Barackiem Obamą, w którym prezydent daje się poznać w chwilach wolnych od protokołów. To akcja mająca dalszy cel. Ma skłonić Amerykanów do nowego programu opieki zdrowotnej, tzw. Obamacare.

Prezydent Obama gra siebie. www.buzzfeed.com/andrewgauthier/the-president-uses-a-selfie-stick?utm_term=.scknwY7JbX#.twA4vlr9r3;BuzzFeed screenshot by Pawel Jankowski / Fot. buzzfeed/Pawel JankowskiOstateczny termin zapisów do nowego amerykańskiego programu opieki zdrowotnej (Patient Protection and Affordable Care Act), tak zwanego Obamacare, upływa już w niedzielę 15 lutego. Prezydent Stanów Zjednoczonych chce nakłonić wszystkich niezdecydowanych, przede wszystkim młodych ludzi, by przystąpili do programu. Jedną z zachęt jest film zrealizowany przez Biały Dom wraz z serwisem BuzzFeed, w którym Barack Obama prezentuje się w postawie mniej zobowiązanej konwenansami.

Rytm filmu wyznacza przygotowanie i oczekiwanie prezydenta na wywiad z dziennikarzem. Obama przepędza nudę ćwicząc mimikę twarzy, zwroty i formułki grzecznościowe oraz zachowując się w dość niecodzienny sposób, chociaż... nie robi niczego bardziej zwariowanego od wszystkich innych ludzi na świecie. Przede wszystkim mówi "YOLO", czyli "you only live once" (ang. żyje się tylko raz).

Sztab medialny Białego Domu chętnie eksperymentuje z wizerunkiem prezydenta. Obama był pierwszym przywódcą Stanów Zjednoczonych, który pojawił się w nocnym show komediowym, oraz udzielał się osobiście na internetowych czatach. Ostatnio dał wywiad w Białym Domu dla trzech młodych gwiazd YouTube.

Filmik BuzzFeed osiągnął w ciągu jednej godziny od publikacji oszałamiający wskaźnik oglądalności 1,6 miliona zainteresowanych.źródło: BuzzFeed

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Hmm... czego jeszcze nie wiemy o Obamie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.