Facebook Google+ Twitter

Obama kolejnym prezydentem USA?

Cała Ameryka wybiera nowego prezydenta. Kto nim zostanie - McCain czy Obama? O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia" już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV Od początku głosowania w kilku stanach, m.in. w Missouri, Teksasie czy Kolorado wykazano nieprawidłowości w głosowaniu. Walka o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych jest bardzo zacięta. Kiedy Obama odpoczywał McCain walczył o ostatnie głosy.

Poza tym czy John McCain, gdy rzeczywiście zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych, zniesie wizy dla Polaków? Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Błażej Moder z Centrum im. Adama Smitha.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć m.in. sondę. Nasz reporter pytał czy mieszkańcy Łodzi wiedzą kto walczy o fotel prezydencki?

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dzisiejszy przegląd poprowadzi Joanna Łuczak.

Czy każdy pracodawca zaprzyjaźnił się już z Facebookiem - zastanawiała się we wczorajszym przeglądzie Jola Kolano. Poza tym mówiła o sensacyjnej powieści o prezydencie Gdańska, która krąży po internecie oraz o tym, że mężczyźni kochają czerwień u kobiet.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV. Powtórka programu od poniedziałku do piątku o 10.00 oraz o 23.30.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.