Facebook Google+ Twitter

Obchody 10. rocznicy ataku na WTC w telewizji. Co warto zobaczyć?

George W. Bush opowiedział w telewizyjnym wywiadzie o swojej reakcji na wydarzenia z 11 września. Rudolph Giuliani, b.burmistrz NY tłumaczył przyczyny decyzji, jakie władze miasta podjęły po tragedii. Zobacz, czego nie możesz przegapić w telewizji w jubileuszową rocznicę ataku na WTC.

 / Fot. Eric Draper/własność Białego Domu w domenie publicznej5 września w National Geographic Channel miała miejsce premiera wywiadu Petera Schnalla z byłym prezydentem Stanów Zjednoczonych. George W. Bush otwarcie mówił o strachu, niepewności oraz uczuciu niedowierzania, jakie towarzyszyło mu w dniu 11 września. Premiera owocu dwudniowych rozmów, odbyła się w stacji National Geographic Channel i National Geographic Channel HD. Powtórka programu została zapowiedziana na 11 września.

Fragmenty "George W. Bush: Rozmowa o 11 września" dostępne są stronie internetowej National Geographic Channel.

Wywiad z byłym burmistrzem Nowego Jorku również będzie można obejrzeć kilkakrotnie. Pierwsza emisja "Giuliani: Nowy Jork w czasie zamachu" nastąpi 9 września w National Geographic Channel i National Geographic Channel HD, kolejna 11.

W poniedziałek, 5 września o godz. 22.45 TVP1 pokaże pierwszą część dokumentu "9/11: Dzień, który zmienił świat", kolejną będzie można zobaczyć 12 września o godz. 22.25.

To jedynie przedsmak tego, co stacje telewizyjne przyszykowały dla widzów z okazji jubileuszowej rocznicy ataku na World Trade Center i Pentagon. Zobacz, co warto obejrzeć 11 września.

Zapoznaj się również z I częścią przewodnika po polskich obchodach 11 września

Ramówka telewizyjna na 11 września


W 10. rocznicę zamachu terrorystycznego na USA, Polska Telewizja Publiczna wyemituje film dokumentalny BBC: "11 września - stan wyjątkowy". Obraz został poświęcony wspomnieniom członków rządu USA, dowódców wojskowych oraz ratowników. W dokumencie zarejestrowano również opinie zwykłych ludzi dotyczące tragedii z 2001 roku. Film będzie można obejrzeć o godz. 22.55 na TVP2.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Dzień 11 września pokazał wielką słabość USA. Do dziś prawda nie jest ujawniana.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.