Facebook Google+ Twitter

Obchody Dni Ziemi w Kutnie

Od 18 do 21 kwietnia trwają obchody Dni Ziemi w Kutnie. A w programie m.in. wystawy, konkursy dla młodszych i koncert zespołu „Me Myself and I”. W środę, na początek obchodów, można było zobaczyć wystawę pt. „Moja pasja ptaki”.


Pokaz rozpoczął się w Kutnowskim Domu Kultury o godzinie 17.30. Wystawiono prace z rozstrzygniętego konkursu fotograficznego pt. „Ptaki”, grafiki Dariusza Kacy, rzeźby Sławomira Suchodolskiego inspirowane przyrodą, instalację Laboratorium DNA, czyli Działanie. Nostalgia i Absurd. Były też prace zgłoszone na konkurs dla przedszkoli i szkół podstawowych ogłoszony przez Kutnowski Klub Origami Kwadracik przy MDK i zdjęcia Grzegorza Stemplewskiego „Ptaki kutnowskich pól i podwórek”. Przed nami jeszcze koncert zespołu „ Me Myself And I”, który odbędzie się w piątek. Imprezę zakończą warsztaty głosowe.

Harmonogram Dni Ziemi:

19.04, godz. 16.00, KDK - Konkurs plastyczny dla dzieci do 15 lat – ilustrujemy wiersze i teksty o ptakach. Organizatorzy zapraszają dzieci z opiekunami. Organizatorzy zapewniają przybory plastyczne i moc atrakcyjnych nagród.
19.04, godz. 17.30, KDK - filmu dok. „Marsz pingwinów” bilet 10 zł.

20.04, godz. 18.00, KDK - „Nieskrępowane skrzydła duszy” - Koncert zespołu Me Myself And I. Wejściówki do odebrania w sekretariacie KDK.

21.04, godz. 11.00, KDK - Warsztaty głosowe z zespołem Me Myself And I.

„Me Myself And I”: Piotrek Saul - beatbox, Magdalena Pasierska - głos, Michał Majeran – głos, efekty.
Każdy w zespole ma inne zadanie. Duszą zespołu jest Magdalena. To energetyczny wulkan. Piotra eksperymenty z dźwiękami, wykraczają poza tradycyjny, zamknięty w hip-hopowej niszy beatbox. Michała otocza sprzęt i elektronika, jego przetworzony głos wypełnia harmonicznie przestrzeń, sporadycznie zapuszczając się w solowe rejestry.
Ich muzyka to świeża mieszanka jazzu, hip-hopu, etno, bluesa, reggae i klasyki. Kutno gościło w listopadzie zespół “Me Myself And I” i na ich koncercie bawiła się cała sala widowiskowa KDK.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.