Facebook Google+ Twitter

Obchody Święta Łodzi trwają

72 h KULTURY- czyli Spécialité de la Maison - takie hasło towarzyszy tegorocznym obchodom Święta Łodzi. Dzisiaj oficjalne otwarcie imprezy.

spektakl teatralny Mobilissimo / Fot. Materiały prasoweTakże wczorajszy dzień obfitował w wiele atrakcji, ale to dzisiaj rozpoczyna się właściwa część świętowania.

Największą atrakcją soboty wydaje się być Noc Muzeów. To już siódma edycja tej imprezy. Start zwiedzania już od godziny 18. Dla wszystkich zainteresowanych kilkanaście muzeów w Łodzi udostępni za darmo swoje wystawy i eksponaty. Specjalny autobus będzie przewoził wszystkich chętnych do muzeów i instytucji kultury.

Po południu, w Pasażu Schillera, koncert zespołu Blue Cafe.

W godzinach 12 - 18 będzie kursować bezpłatny trambus dla wszystkich gości Święta Łodzi, w którym Marcel Szytenhelm i łódzcy aktorzy będą zapraszać do odwiedzania STREFY KULTURY na Piotrkowskiej, a także zapoznania się z obszarem Nowego Centrum Łodzi- EC-1. O 20 w Manufakturze - spektakl teatralny Mobilissimo. Artyści zaprezentują grę na instrumentach i figury akrobatyczne na specjalnie przygotowanej konstrukcji.

W niedzielę finał obchodów Święta Łodzi. Koncert zespołu Bajm zakończy tegoroczną imprezę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.