Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22571 miejsce

Obecna fala uchodźców, to tylko forpoczta prawdziwego najazdu

Europejczycy na fali akcji humanitarnej przyjmują setki tysięcy uchodźców, którzy przeprawiają się do Europy, z liczących 1770 km libijskich wybrzeży i szlakiem pieszym przez Węgry.

Obraz Fornarina Rafaela Santi / Fot. Rafael SantiPaństwa europejskie zastanawia to, że większość uchodźców napływających lawinowo do Europy, to młodzi ludzie (75 procent uchodźców stanowią młodzi mężczyźni). Wyjaśnienie jest proste, młodzi mężczyźni uciekają przed wcieleniem (poborem) do wojska i udziałem w walkach wojny domowej. Ale przede wszystkim oszczędzają swoje kobiety i dzieci przed trudami i niebezpieczeństwami przeprawy, czy marszu do Europy, zostawiając je w obozach w Turcji i innych obozach przejściowych.

Uchodźcy postępują racjonalnie, ich rodziny nie są w miejscach niebezpiecznych, Obraz Narodziny Wenus Batticellego / Fot. Batticelliwysyłają w tę niebezpieczną podróż młodych mężczyzn, aby oni po zainstalowaniu się w Europie i otrzymaniu azylu mogli w sposób mniej ryzykowny sprowadzić rodziny. A ponieważ typowa rodzina islamskiego uchodźcy to 2 plus 8 (w przeciwieństwie do europejskiej 2 plus 1), to wkrótce do Europy dołączy 9 razy większa (niczym tsunami) fala rodzin uchodźców. Jak to wróży przyszłości cywilizacji Europejskiej?. Humanizm cywilizowanych państw europejskich, będzie nas kosztował utratę większości na naszym kontynencie i bezkrwawe zwycięstwo islamu.

Obraz Wenus z Urbino / Fot. TycjanDlatego uważam, że już teraz trzeba powołać w Unii Europejskiej wysoką komisję do spraw ochrony dorobku kultury Europejskiej. Chodzi w tym wypadku o dorobek (dzieła) kultury europejskiej, które będą kolidować z religią islamu. Posiłkując się wybitnym znawcą islamu, komisja powinna wytypować, zinwentaryzować i zdeponować np.: w Japonii, te dzieła kultury europejskiej, które będą kolidować z religią islamu, aby ochronić je przed zniszczeniem.

Obraz Kobieta odsłaniająca piersi Tintorettego / Fot. TintorettoObrazy wielu najsławniejszych malarzy, takich jak Fornarina Rafaela, Wenus z Urbino Tycjana, Narodziny Wenus Batticelelego, Trzy Gracje, czy Sąd Parysa Rubensa, Śpiąca Wenus Grorgionego, Popiersie, nagość i zielone liście Picassa, czy Kobieta odsłaniająca piersi Tintorettgo, nie miały by szans zaistnieć w islamie, a przecież dorobek kultury europejskiej to nie tylko obrazy, to tysiące tomów prac historycznych, kronik, cała "chrystianizacja", powieści, poezja, rzeźba, i wiele innych, które były by narażone na zniszczenie w cywilizacji islamskiej.Komentarze (21):

Sortuj komentarze:

Zdzisław przechodzi na emeryturę w pierwszych dniach kwietnia, więc najlepszy termin podsumowania będzie na koniec marca.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Grzegorz, masz jak w banku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że przychodzi czas na podsumowanie aktywności rodziny Sadowskich w serwisach społecznościowych. Mam nadzieję, że to ja będę autorem tego podsumowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak było. Uzyskanie chociaż 200 odsłon w kategorii MTG, to niezły wyczyn. Ale zbieranie materiałów i pisanie artykułów dla 200 odsłon mija się z celem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Elu, twoje może nie wszystkie, ale Andrzeja na pewno, wszystkie artykuły redakcja zmieniła na kategorię MTG. Było to jednym z powodów, dla których Andrzej przestał pisać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To prawda, we wszystkich moich nowych artykułach, redakcja zmieniła kategorię na MTG.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Aktywność redakcji przejawia się tylko w pisaniu artykułów (przedruki z PAP) i zmianie kategorii naszych autorskich artykułów na MTG.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście ma Pan spełnia Pan warunki otrzymania drugiego pióra.
czyli ma Pan więcej niż wymagane Drugie pióro = napisanie 75 materiałów i osiągnięcie 75 000 odsłon. dzięki czemu mógłby Pan podbijać wagę aż o 5 punktów. oraz usuwać i przywracać komentarze.
Dlaczego Redakcja nie daje Panu piórek ? chyba zostanie jej słodką tajemnicą.
Tak jak i moją jest, dlaczego na własne życzenie nie chcę uprawnień. ;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

link Ten link podała mi redakcja, że tam znajdę informacje o regułach przyznawania piórek. Jednocześnie redakcja usunęła mój artykuł: "Redakcja, mogłaby ustalić jakieś reguły awansu, uzyskiwania przywilejów", jako bezprzedmiotowy. Okazuje się, że mój artykuł był jak najbardziej przedmiotowy, bo redakcja jednak nie przestrzega swoich ustaleń, podanych w/w linku i jak podałem w jednym z poprzednich komentarzy, dotyczy to co najmniej sześciu autorów link (z pierwszej pięćdziesiątki rankingu). Redakcja, nie rozpieszcza swoich autorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile mnie pamięć nie myli, to piórka i przywilej podbijania otrzymuje automatycznie w zależności od ilości "spłodzonych" artykułów.
Nie mają wpływu ani rankingi ani odsłony. Być może jednak coś mi umknęło i jest obecnie inaczej.
Nie mam przywilejów piórek ani stopni jakowyś bardzo mi z tym dobrze. Czasem, ale to rzadko, chciałabym mieć możliwość przywracania i usuwania komentarzy. Ale też mi ten mankament w pisaniu nie przeszkadza. Przeszkadza mi coś zupełnie innego. Ale to nie temat tutaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.