Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

22492 miejsce

Obecna fala uchodźców, to tylko forpoczta prawdziwego najazdu

Europejczycy na fali akcji humanitarnej przyjmują setki tysięcy uchodźców, którzy przeprawiają się do Europy, z liczących 1770 km libijskich wybrzeży i szlakiem pieszym przez Węgry.

Obraz Fornarina Rafaela Santi / Fot. Rafael SantiPaństwa europejskie zastanawia to, że większość uchodźców napływających lawinowo do Europy, to młodzi ludzie (75 procent uchodźców stanowią młodzi mężczyźni). Wyjaśnienie jest proste, młodzi mężczyźni uciekają przed wcieleniem (poborem) do wojska i udziałem w walkach wojny domowej. Ale przede wszystkim oszczędzają swoje kobiety i dzieci przed trudami i niebezpieczeństwami przeprawy, czy marszu do Europy, zostawiając je w obozach w Turcji i innych obozach przejściowych.

Uchodźcy postępują racjonalnie, ich rodziny nie są w miejscach niebezpiecznych, Obraz Narodziny Wenus Batticellego / Fot. Batticelliwysyłają w tę niebezpieczną podróż młodych mężczyzn, aby oni po zainstalowaniu się w Europie i otrzymaniu azylu mogli w sposób mniej ryzykowny sprowadzić rodziny. A ponieważ typowa rodzina islamskiego uchodźcy to 2 plus 8 (w przeciwieństwie do europejskiej 2 plus 1), to wkrótce do Europy dołączy 9 razy większa (niczym tsunami) fala rodzin uchodźców. Jak to wróży przyszłości cywilizacji Europejskiej?. Humanizm cywilizowanych państw europejskich, będzie nas kosztował utratę większości na naszym kontynencie i bezkrwawe zwycięstwo islamu.

Obraz Wenus z Urbino / Fot. TycjanDlatego uważam, że już teraz trzeba powołać w Unii Europejskiej wysoką komisję do spraw ochrony dorobku kultury Europejskiej. Chodzi w tym wypadku o dorobek (dzieła) kultury europejskiej, które będą kolidować z religią islamu. Posiłkując się wybitnym znawcą islamu, komisja powinna wytypować, zinwentaryzować i zdeponować np.: w Japonii, te dzieła kultury europejskiej, które będą kolidować z religią islamu, aby ochronić je przed zniszczeniem.

Obraz Kobieta odsłaniająca piersi Tintorettego / Fot. TintorettoObrazy wielu najsławniejszych malarzy, takich jak Fornarina Rafaela, Wenus z Urbino Tycjana, Narodziny Wenus Batticelelego, Trzy Gracje, czy Sąd Parysa Rubensa, Śpiąca Wenus Grorgionego, Popiersie, nagość i zielone liście Picassa, czy Kobieta odsłaniająca piersi Tintorettgo, nie miały by szans zaistnieć w islamie, a przecież dorobek kultury europejskiej to nie tylko obrazy, to tysiące tomów prac historycznych, kronik, cała "chrystianizacja", powieści, poezja, rzeźba, i wiele innych, które były by narażone na zniszczenie w cywilizacji islamskiej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (13):

Sortuj komentarze:

Widzę, że przychodzi czas na podsumowanie aktywności rodziny Sadowskich w serwisach społecznościowych. Mam nadzieję, że to ja będę autorem tego podsumowania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Rzeczywiście ma Pan spełnia Pan warunki otrzymania drugiego pióra.
czyli ma Pan więcej niż wymagane Drugie pióro = napisanie 75 materiałów i osiągnięcie 75 000 odsłon. dzięki czemu mógłby Pan podbijać wagę aż o 5 punktów. oraz usuwać i przywracać komentarze.
Dlaczego Redakcja nie daje Panu piórek ? chyba zostanie jej słodką tajemnicą.
Tak jak i moją jest, dlaczego na własne życzenie nie chcę uprawnień. ;))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

link Ten link podała mi redakcja, że tam znajdę informacje o regułach przyznawania piórek. Jednocześnie redakcja usunęła mój artykuł: "Redakcja, mogłaby ustalić jakieś reguły awansu, uzyskiwania przywilejów", jako bezprzedmiotowy. Okazuje się, że mój artykuł był jak najbardziej przedmiotowy, bo redakcja jednak nie przestrzega swoich ustaleń, podanych w/w linku i jak podałem w jednym z poprzednich komentarzy, dotyczy to co najmniej sześciu autorów link (z pierwszej pięćdziesiątki rankingu). Redakcja, nie rozpieszcza swoich autorów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

O ile mnie pamięć nie myli, to piórka i przywilej podbijania otrzymuje automatycznie w zależności od ilości "spłodzonych" artykułów.
Nie mają wpływu ani rankingi ani odsłony. Być może jednak coś mi umknęło i jest obecnie inaczej.
Nie mam przywilejów piórek ani stopni jakowyś bardzo mi z tym dobrze. Czasem, ale to rzadko, chciałabym mieć możliwość przywracania i usuwania komentarzy. Ale też mi ten mankament w pisaniu nie przeszkadza. Przeszkadza mi coś zupełnie innego. Ale to nie temat tutaj.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Napinka jakby za te punkty jakieś zniżki dawali. Polityka redakcyjna, jakby to ująć, zorientowana jest na reklamy i kliknięcia w artykuliki rodem z pudelka, więc uprawnienia dla autorów są tu reliktem przeszłości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wygląda na to, że autorów link nie interesują przysługujące im piórka i związane z nimi uprawnienia serwisowe. Mając do wyboru 5 punktów podbicia wagi dla każdego materiału, wolą pozostać przy 1 punkcie. Ja tam wolę 5 punktów i czekam na przyznanie 2 piórek przez redakcję.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy jestem, kiedy redakcja przyzna przysługujące nam piórka i związane z nimi uprawnienia serwisowe. Uprawnienia na dwa piórka (z pierwszej 50-siątki rankingu) uzyskali: 1. Michał Młynarczyk - 210 tys. odsłon, 105 artykułów, 59 galerii,
2. Anna Grochowina - 192 tys. odsłon, 83 artykuły, 3 galerie,
3. Wiesław Adamik - 170 tys. odsłon, 80 artykułów, 22 galerie,
4. Grzegorz Sadowski - 108 tys. odsłon, 65 artykułów, 40 galerii,
Uprawnienia na jedno piórko (z pierwszej 50-siątki rankingu) uzyskali:
1. Hania Cieślak - 86 tys. odsłon, 44 artykuły,
2. Jerzy Cyngot - 51 tys. odsłon, 57 artykułów, 5 galerii. Droga redakcjo, chcemy wreszcie skorzystać z przysługujących nam uprawnień serwisowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Brak mi czegośw rodzaju spisu tresci wszystkich coraz liczniejszych art. w naszym portalu w aspekcje "sprawa islamska" i świat i Europa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja też widzę brak doceniania mojego pisania w redakcji i pozwalanie na caloroczny atak na mnie w nekającym mnie komentarzu. Czy się tymi atakami przejąlem, chyba tak skoro nie kontynuuję bardzo popularnego cyklu moich artykułow o Wspaniałym Stuleciu...

Komentarz został ukrytyrozwiń

W usuniętym przez redakcję artykule: "Redakcja, mogła by ustalić jakieś reguły awansu, uprawnień", napisałem, że: "redakcja chyba odeszła od ich przyznawania" (piórek). I okazało się, że miałem rację, gdyż zgodnie z przywołaną przez redakcję link powinienem otrzymać uprawnienia już dwóch piórek (może dodać od 1 do 5 punktów podbicia wagi dla każdego materiału), a jakoś ich nie widzę!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.