Facebook Google+ Twitter

Obejrzymy wszystkie mecze Euro 2008!

Ta wiadomość na pewno zainteresuje wszystkich kibiców w Polsce. Zarząd Polsatu zdecydował, że wszystkie mecze Mistrzostw Europy 2008, które odbędą się w Austrii i Szwajcarii, będą pokazane w otwartym Polsacie.

 / Fot. Piotr Polak/PAPDecyzja Telewizji Polsat S.A. jest zaskakująca. Wcześniej docierały do nas informacje, że tylko wybrane mecze obejrzy szersza widownia, a reszta będzie pokazana na kodowanych kanałach Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra. Kibice będą mogli obejrzeć 27 spotkań na żywo, a cztery będą retransmitowane.

– Jest to ukłon w stronę kibiców – powiedział Paweł Czajkowski z Polsatu. – Na kanale otwartym będziemy też mieli więcej szans na pozyskanie większej liczby reklamodawców.

Mistrzostwa Europy rozpoczynają się 7 czerwca. Otwarcie nastąpi w Bazylei, na stadionie St. Jakob-Park, gdzie Szwajcaria zmierzy się z Czechami. Na tej imprezie zagra również reprezentacja Polski, która pod wodzą Leo Beenhakkera awansowała po raz pierwszy w historii do finałów ME. W grupie B zagramy z Niemcami (8 czerwca), Austrią (12 czerwca) oraz z Chorwacją (16 czerwca).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Genialna wiadomość, i to się nadaje do prasy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Jest to ukłon w stronę kibiców" - taaaa, na pewno nie w stronę tych, którzy specjalnie na Euro kupili dekoder Polsatu. Pozostając przy małych pakietach w kablówce mieliby niemal to samo. Niemal, bo sądzę, że Polsat nie będzie miał wystarczająco dużo czasu antenowego, by zamieszczać obszerne programy typu "Wokół Euro", wywiady z zawodnikami, analizy spotkań itd.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polsat wykalkulował, że wpływy z reklam w kanałach kodowanych nie zwrócą kosztów zakupu praw do transmisji...i mamy tego efekt...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wreszcie jakaś dobra wiadomość.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe kiedy telewizje wymuszą cztery przerwy w trakcie meczu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękuję Polsatowi mimo, że posiadam oba kanały sportowe. To wspaniała wiadomość dla kibiców, którzy takowych kanałów jednak nie mają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Polsat robi wszystko żeby zarobić. W sumie i tak wygrywa widz, bo jednak większość nie wykupowała tej usługi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.