Facebook Google+ Twitter

Obława po napadzie na skup złomu

Trwa obława policyjna na drogach łączących podmielecką wieś Borowa. Policjanci uzbrojeni są w ostrą broń i kolczatki.

Fot. ilustracyjna / Fot. PAPDroga krajowa A9 w Kolbuszowej oraz wyloty dróg wojewódzkich 875, 982, 983, 984, 985 prowadzące do wsi Borowa (woj. podkarpackie, powiat mielecki) są patrolowane przez policję.

Jak dowiedziałem się z relacji mieszkańców, około 11.50 do pomieszczeń należących do firmy skupującej złom we wsi Borowa wszedł młody zamaskowany mężczyzna. Najprawdopodobniej napastnik miał przy sobie przedmiot przypominający broń. - Złodziej na miejscu zastał tylko kasjerkę, którą obezwładnił i zabrał z kasy pieniądze po czym uciekł. - relacjonuje dla Wiadomosci24.pl jeden z mieszkańców.

Według niepotwierdzonych dotąd informacji sprawca miał uciec w kierunku Mielca a potem do Kolbuszowej. Około godziny 13.20 za rondem w Kolbuszowej dwa patrole policji uzbrojone w ostrą amunicję oraz kolczatkę czekały już na napastnika.

Na stronie Komendy Powiatowej Policji w Mielcu dowiadujemy się niewiele, a w ostatnim zdaniu informacji czytamy: "Policjanci pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy."

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

To jest szczęście być w środku dziejącego się zdarzenia. Ciekawe, czy akcja zakończy się sukcesem i czy dowiemy się jakie były przyczyny napaści na kasę przedsiębiorstwa zajmującego się zbiórką surowców wtórnych. Takie firmy nie kojarzą się nikomu z zasobnością i wielkimi korzyściami. Czyżby rabuś wiedział więcej? A może był pokrzywdzonym dostawcą złomu i makulatury? Może chodziło o zakład, albo uzupełnienie zasobów gotówki na "pywo"? A może chodziło o szczytny cel - niesienia pomocy tym co mają mniej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe...jak wyżej.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Prosiłbym autora o rozszerzenie swojej wypowiedzi: - Policjanci uzbrojeni są w ostrą amunicje i kolczatki. Uzbrojeni w amunicję? Czy to starczy - bo bez broni sama amunicja to trochę mało. To może tymi kolczatkami będą rzucali w sprawcę. Nie rozumiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.