Facebook Google+ Twitter

Obóz Rokity zostaje w PO

Jak donosi na swoich stronach internetowych tygodnik "Wprost", partyjni koledzy Jana Rokity pozostaną w Platformie Obywatelskiej. Jego wycofanie się z polityki, nie wpłynie na ich chęć kandydowania z list wyborczych PO. - Jeśli dostanę ofertę od platformy, to będę kandydował - powiedział dla "Wprostu" senator Gowin.

Gowin zadeklarował się, że jest gotowy do kandydowania z krakowskiej listy PO. Jednocześnie zapewnił, że taką samą decyzję podjęli pozostali bliscy współpracownicy Jana Rokity.

Przypomnijmy, że w piątek Jan Rokita ogłosił swoje odejście z polityki. Zapewnił, że wycofuje się z działalności publicznej i nie chce kandydować do parlamentu. Taka decyzja jest wynikiem objęcia przez jego małżonkę funkcji doradcy prezydenta ds. kobiet.

Zdaniem Andrzej Leppera, niemożliwe jest, by Rokita na dobre odszedł z polityki. Jak donosi PAP, taką opinię wyraził w sobotę w Nowym Miescie Lubawskim, podczas spotkania z wyborcami. - Myśle, że jest to jakiś sprytny plan pana Rokity - donosi PAP po rozmowie z Lepperem.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

no coż :) jwypowiedz Gowina jest przy materiale o Tusku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kamil, nie dorzuciłeś jeszcze opinii Gowina na temat "zdrady" Nelly Rokity (tvn24).
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.