Facebook Google+ Twitter

Obóz Rokity zostaje w PO

Jak donosi na swoich stronach internetowych tygodnik "Wprost", partyjni koledzy Jana Rokity pozostaną w Platformie Obywatelskiej. Jego wycofanie się z polityki, nie wpłynie na ich chęć kandydowania z list wyborczych PO. - Jeśli dostanę ofertę od platformy, to będę kandydował - powiedział dla "Wprostu" senator Gowin.

Gowin zadeklarował się, że jest gotowy do kandydowania z krakowskiej listy PO. Jednocześnie zapewnił, że taką samą decyzję podjęli pozostali bliscy współpracownicy Jana Rokity.

Przypomnijmy, że w piątek Jan Rokita ogłosił swoje odejście z polityki. Zapewnił, że wycofuje się z działalności publicznej i nie chce kandydować do parlamentu. Taka decyzja jest wynikiem objęcia przez jego małżonkę funkcji doradcy prezydenta ds. kobiet.

Zdaniem Andrzej Leppera, niemożliwe jest, by Rokita na dobre odszedł z polityki. Jak donosi PAP, taką opinię wyraził w sobotę w Nowym Miescie Lubawskim, podczas spotkania z wyborcami. - Myśle, że jest to jakiś sprytny plan pana Rokity - donosi PAP po rozmowie z Lepperem.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

no coż :) jwypowiedz Gowina jest przy materiale o Tusku

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kamil, nie dorzuciłeś jeszcze opinii Gowina na temat "zdrady" Nelly Rokity (tvn24).
Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.