Facebook Google+ Twitter

Obraniak zmienia klub! Reprezentant Polski zamienił Lille na Bordeaux

Polski piłkarz z francuskim paszportem opuszcza Mistrza Francji. Ludovic Obraniak zwiąże się na najbliższe trzy i pół roku z Żyrondystami z Bordeaux. Kwoty transferu nie ujawniono.

 / Fot. Slawek, licencja CC 2.0Sport.pl informuje, że reprezentant Polski w piłce nożnej, Ludovic Obraniak, zamieni w zimowym okienku transferowym Lille OSC na Girondis Bordeaux. Polak z francuskim paszportem będzie grał tam przez kolejne trzy sezony.

Obraniak nie chce stracić formy przed Euro 2012, które zbliża się wielkimi krokami. Pozycja Polaka w zespole Lille uległa znacznemu pogorszeniu, dlatego zdecydował się na opuszczenie szeregów Mistrza Francji i zdobywcy Pucharu Francji z poprzedniego sezonu.

Czytaj także: Polska - Meksyk 1:1. Gol Brożka, czerwona kartka Obraniaka

Żyrondyści, jak mówi się o mieszkańcach regionu Bordeaux, zajmują w tabeli Ligue 1 10. miejsce. Aktualny Mistrz Francji, czyli Lille, zajmuje 3. miejsce. Obraniak opuszcza zatem Irka Jelenia, który przed obecnym sezonem przeniósł się z Auxerre do Lille właśnie.

Oficjalna prezentacja zawodnika, konferencja oraz podpisanie umowy zaplanowano na godzinę 15:00.

Nas, Polaków, może cieszyć taka decyzja, skoro Obraniak pragnie poprawić formę przed Euro 2012, a i tak ma pewny skład u Franciszka Smudy, to znaczy, że piłkarz chce pomóc swojej reprezentacji w uzyskaniu jak najlepszego końcowego rezultatu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.