Facebook Google+ Twitter

Obraz polskiej szkoły - zobacz wstrząsające filmy

Tak wyglądają polskie szkoły. Smutny obraz tego jaki charakter ma dzisiejsza młodzież, jak zachowują się nauczyciele. Gdyby nie te filmy, takie sytuacje nadal pozostawałyby w sferze naszych domysłów.

http://www.smog.pl/wideo/4760/nie_ma_jak_w_polskiej_szkole/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

jaka szkoda, że strona nie chce mi sie wyświetlić.
właściwie to wcale nie potrzebuję jej oglądać, okres gimnazjum skończyłam dwa lata temu i b. dobrze pamiętam jak wyglądały lekcje, wiem, czym zajmowały się dziewczyny, tfu- właściwie dziewczynki, TABUNY DZIEWCZYNEK- w damskiej toalecie, wiem też jak załatwiano spory za szkolnym murem.
gimnazjum to pomyłka, gimnazjum to budynek, do którego wchodzi się ze strachem. wcale nie przesadzam.
(choć wiadomo, że gimnazja płatne, np salezjańskie to inna sprawa, ale sprawa dotycząca nielicznych.)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A zatem - jeśli wyślę linki do opisanych przeze mnie wydarzeń (18 paźdz.)? Miejmy nadzieję, że nikt nie będzie linkowal do takich ekstremalnych obrazów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja wyslalam je redakcji, prosilam nzeby obejrzeli i zdecydowali czy to zmiescic czy nie.to nie byla wiec w pelni moja decyzja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem przekonany co do słuszności zamieszczania tych obrazów tutaj, chyba że Ty sama byś je wykonała i chciałabyś ujawnić. Przecież nie będziemy tu linkować do witryn ze zbrodniami w Oświęcimiu, Czeczenii, do aborcji na żywo i do eutanazji w Holandii i do wykonywania kś. w USA.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Do MM - te cztery litery to co? Parę precjozów do tego pretenduje. Czy to chodzi o to, co niektórzy opisują trzema literami?

Komentarz został ukrytyrozwiń

nie to nie to...pamietam ta historie, tez sledizlam, ale moje filmy, które znalazlam...to sa inne, nie byyły nagłaśniane...

Komentarz został ukrytyrozwiń

z tego co widac na tym filmie, dziewczyna byla u odpowiedzi...i Jolu, prosze, nie wmawiaj mi ze to wina wsyztskich innych tylko nie nauczyciela...bo ja nauczycieli z lekka "dziwnych" juz malam na swojej drodze...oni tez potrafia byc wredni...

Komentarz został ukrytyrozwiń

wszystko...bo ja sie osobiscie nigdy z czyms takim nie spotkałam..aniz biciem sie na lekcji uczniow, ani z takim zachowaniem nauczyciela, ani z takim "wtargnieciem" ucznia do kalsy w pzrebraniu z gołymi czteremai literami:/.....masakra

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.