Facebook Google+ Twitter

Obrazki z łódzkiego ZOO. Zdjęcia sprzed lat

Łódzki Ogród Zoologiczny jest jednym z najstarszych tego typu ogrodów w Polsce. Został założony w 1938 roku w kompleksie największych w Europie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Sąsiaduje z parkiem Zdrowie i także łódzkim ogrodem botanicznym. Zdjęcia obrazków z łódzkiego ZOO wykonałam wiele lat temu, gdy jeszcze nikomu nie przychodziło do głowy, by na obiekt ten napadać, jak to miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę.

1 z 13 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Pierwsza żyrafa, która zamieszkała w łódzkim ZOO. Fot. Ewa Łazowska
Pierwsza żyrafa, która zamieszkała w łódzkim ZOO. Fot. Ewa Łazowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

@Andrzej Chorążewicz, Panie Andrzeju, fotka z wybiegiem dla pawianów została dołączona do galerii. Czy o ten wybieg Panu chodziło? Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Andrzeju, w swoich zasobach zdjęcie z wybiegiem dla małp mam. Uznałam jednak,że fotka jest słaba i nie można jej pokazywać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja także mam kilka miłych wspomnień z wycieczek do ZOO - Jadziu. Gdy byłam małą dziewczynką w tym ogrodzie zoologicznym siedziałam po raz pierwszy w życiu na prawdziwym koniku - kucyku. Pamiętam, że bardzo się bałam, że z niego spadnę. :) Papugi "konwersujące" też pamiętam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo - jako kilkunastoletnia dziewczynka zwiedzałam ten ogród i zachwycałam się przepięknymi papugami, które zręcznie łuskając ziarna słonecznika, "słownie" przedrzeźniały zwiedzających. Miały całkiem spory zasób słów; co najdziwniejsze - nikogo nie nazywały idiotą, bo w tamtych czasach ludzie mieli w sobie jeszcze trochę przyzwoitości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uśmiech okapi. To jest to ! WOW!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hihihi...! to wychodzi na to, Pani Ewo, że "półidiota" czasami jest całkiem, całkiem... dobry. Wręcz przeciwnie, zdjęciom tym nic nie brakuje. Są świetne, bo pokazują obrazki sprzed lat.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Halino, zdjęcia wykonałam tak zwanym półidiotą. Były kiedyś takie aparaty fotograficzne. Mam świadomość, że wiele zdjęciom tym brakuje, ale stanowią one zapis dokumentalny sprzed bodajże dwudziestu lat. Także pozdrawiam :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Trudno to zrozumieć! Jak można napadać na zwierzęta? Do czego zdolni są ludzie? Ech, brak słów...
Biedne żyrafy.
Wspaniałe zdjęcia, pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Super galeria. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.