Facebook Google+ Twitter

Obrazki z wystawy z komentarzem w tle

Chwalić się nie lubię, ponieważ skromność to cecha, którą wpajano mi od dzieciństwa. Jednak im człowiek starszy, tym częściej dochodzi do przekonania, że chwalić się należy i wypada, jeśli ma się czym chwalić.

Fragment otwarcia wystawy pt. "Ewokacje" / Fot. Bogusław BielińskiPrzysłowie - siedź w kącie a znajdą cię - właściwie we współczesnej rzeczywistości nie ma już racji bytu. Kto siedzi w kącie i czeka by tam go odkryto, może tak czekać do końca swoich dni. Ja osobiście, co prawda, nie lubię się chwalić, ale uważam, że siedzieć w kącie też nie powinnam.

A więc przechodzę do konkretów: w czerwcu, w łódzkiej galerii In Blanco, odbył się wernisaż mojej szóstej już wystawy tkaniny unikatowej. O tańcach na wystawie pisałam już, więc nie będę się powtarzać. Dzisiaj zatem kilka obrazków z wystawy.

A może jednak nie powinnam się aż tak bardzo chwalić? Podobno skromność jest jest cnotą królów. Bo ja wiem? Wcale nie jestem o tym tak do końca przekonana.

Specjalny gość wernisażu - Daniela Zabłocka. / Fot. Andrzej GrabarczykJedna z prezentowanych na wystawie tkanin. / Fot. Andrzej GrabarczykByli także inni, ważni goście. / Fot. Bogusław Bieliński

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 05.08.2009 22:07

... żyjemy w takich czasach, że jak się sama nie pochwalisz, to nikt Cię nie doceni!.... Niedawno znakomity aktor wyznał mi: "Po co ze mną rozmawiasz! Teraz chamy na łamy!".... :-))) Marr

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.