Facebook Google+ Twitter

Obrazki znad Lago di Caldonazzo [Zdjęcia]

Caldonazzo jest największym jeziorem w regionie Trentino (płn. Włochy). Leży w niezwykłej krainie pełnej kontrastów. Otoczone Dolomitami tworzy piękne, zadziwiające różnorodnością pejzaże. Można tu spotkać rzadkie gatunki flory i fauny.

1 z 23 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Caldonazzo jest niewielkim jeziorem, cudownie położonym pośród Dolomitów na wysokości 430 m n.p.m. Ma powierzchnię 5,62 km2 i 5 km szerokości. Zdjęcie zrobione jest specjalnym, podwodnym aparatem fotograficznym. Fot. Halina Krüsch Czopo
Caldonazzo jest niewielkim jeziorem, cudownie położonym pośród Dolomitów na wysokości 430 m n.p.m. Ma powierzchnię 5,62 km2 i 5 km szerokości. Zdjęcie zrobione jest specjalnym, podwodnym aparatem fotograficznym. Fot. Halina Krüsch Czopo

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

Hihihi...! a to się porobiło na punkcie moich fotek! Czytelnik, ni stąd, ni zowąd, wypowiedział mi pojedynek, i to z wynikiem 3:1 (pewnie to objaw depresyjnego nastroju po przegranej Naszych na Euro). Fotoamator zaś udziela mi "fachowych" porad... Rany, ludzie, wyluzujcie! Przecież to nie portal fotograficzny. Przecież tu chodzi przede wszystkim o przedstawienie tematu, nie o analizowanie "jakości" fotek. A temat jest: "Obrazki znad Lago di Caldonazzo"... i takie są moje obrazki. Takie, nie inne. Zamierzone, podkreślam raz jeszcze.
Jeśli jednak kogoś zainteresuje temat wypoczynku nad Jeziorem Coldonazzo bardziej niż sama krytyka zdjęć, proszę przeczytać artykuł o podobnym tytule, oto link

Komentarz został ukrytyrozwiń
Absolutnyfotoamator
  • Absolutnyfotoamator
  • 18.06.2012 00:05

Litości...

Komentarz został ukrytyrozwiń
fotoamator
  • fotoamator
  • 18.06.2012 00:01

Widzę że nie jestem osamotniony . A tak fachowo doradzę. Jak masz problemy z horyzontem to kup sobie aparat odpowiedni który to skoryguje żeby uniknąć "wpadek" zwłaszcza w zdjęciach horyzontalnych. Bo obiekty fotografii wybierasz niezłe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Czytelnik
  • Czytelnik
  • 17.06.2012 23:44

Kobieto, najwyrazniej efekt zle zamierzony! Czy to tak trudno zrozumiec? Pol w wodzi i pol nad jej powierzchnia to swietny pomysl i wspanialy efekt, ale gdyby poziom horyzontu był zachowany jak pan Bog przykazal, to byloby jeszcze wspanialej.
Jak na razie wynik pojedynku jest 3:1.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ fotoamator
Przykro mi, ale pozostanę przy swoim... No bo chyba ja już najlepiej wiem, jak te zdjęcia robiłam. Nie mam w zwyczaju zamieszczać zdjęć źle zrobionych. Jak już czasami naprawdę muszę, to z góry przepraszam za złą jakość zdjęć... Tym razem nie przepraszam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
fotoamator
  • fotoamator
  • 17.06.2012 23:09

To pierwsze zdjęcie to owszem. Może być zamierzone, ale horyzont tez można było utrzymać. Ale kilka jest niezbyt "horyzontalnych". Poprzednicy maja rację. Pan Chorążewicz i Pani Kukulska.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Basiu, nic mi nie zadrżało. Widzę, że się nie doczytałaś... i Tobie też muszę tłumaczyć, że takie właśnie zdjęcia, to efekt zamierzony, zrobiłam je specjalnym aparatem fotograficznym do zdjęć podwodnych. W tym przypadku - aparatem w połowie zanurzonym w wodzie. Stąd ta, jak to nazwałaś, "wylewająca się woda". Ale cieszę się, że podobają Ci się moje fotki. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Halszko, zdjęcia są cudowne, krajobrazy także. ale.... ale rację ma pan Andrzej, bo ręka Ci zadrżała i są krzywe. woda się wylewa w jedną stronę... Wiem, mnie się to także zdarza i jak nie zagapię , to staram się zdjęcia wyprostować. To nie jest trudne.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz
Obrażona?! A gdzież tam! Trudno mnie obrazić. Żal mi tylko Pana. Z pewnością nie jest Panu łatwo żyć z taką dozą malkontenctwa i krytycyzmu... Ale dziękuję, że aż tyle czasu poświęcił Pan na ponowne oglądanie moich fotek... Hihihi...! to znaczy, że Pana zainteresowały. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ Andrzej Chorążewicz
O, dyżurny malkontent i krytyk na portalu W24 się odezwał... hihihi! bez urazy Panie Andrzeju, ale tak mi się Pan kojarzy. I tu niestety nie ma Pan racji. Te zdjęcia, które Pan krytykuje są akurat robione specjalnym, podwodnym aparatem fotograficznym... z zamierzonym - takim właśnie - efektem. No ale cieszę się, że chociaż uwiecznione przeze mnie widoki się Panu podobają. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.